baner klej do luster 7 7 2021

 

 Banner Firma Vitrum fiale

 

 

480x100

 

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

Czy montują Państwo lustra u klienta za pomocą kleju silikonowego?
 
Czy uważają Państwo, że klej do luster LAKMA jest lepszy od innych klejów dostępnych na rynku?
 
Czy stosują Państwo klej do luster firmy LAKMA?
   
Pomysł na małą łazienkę
Data dodania: 19.08.20

Małe jest piękne! Powinien o tym pamiętać każdy właściciel mieszkania z niewielką łazienką. Obszerny, luksusowy pokój kąpielowy nie jest jedynym pomysłem na komfortową i ładną łazienkę, a nieduże pomieszczenie ma też swoje zalety, takie jak łatwość skutecznego ogrzania oraz uzyskania wrażenia przytulności.

 

20200818FERRO

 

Warto też poznać pewne sprawdzone rozwiązania i triki, które sprawią, że mała łazienka będzie funkcjonalna i wygodna. Podstawą jest dobre zaplanowanie przestrzeni oraz rozważenie, czy można zrezygnować z montażu pewnych urządzeń. Po przemyśleniu, może okazać się, że wcale nie jest konieczne instalowanie zarówno wanny, jak i prysznica, albo że pralkę lepiej umieścić w kuchni, bowiem dla komfortu użytkowania niezbędna jest jednak pewna przestrzeń wokół urządzeń sanitarnych.

 

Żelazną zasadą przy aranżowaniu małej łazienki powinien być wybór jasnych kolorów, które optycznie powiększą wnętrze. Najlepiej sprawdzi się klasyczna biel. Inny sposób na spotęgowanie wrażenia przestronności to odpowiednie umieszczenie luster i źródeł światła. Godnym polecenia rozwiązaniem jest także prysznic typu walk-in – bez brodzika i kabiny.

 

Na zaprezentowanym zdjęciu strefa kąpielowa została oddzielona od umywalki ścianką i taflą szkła. Intrygująco prezentuje się zestawienie płytek prostokątnych z heksagonalnymi: dużymi na podłodze i miniaturowymi w praktycznych wnękach. Charakter tego jasnego wnętrza budują ciemne elementy: podłoga, szafka pod umywalką, obramowanie lustra, fugi oraz czarna armatura. Jednouchwytowe baterie Algeo Black marki Ferro: umywalkowa stojąca oraz natryskowa ścienna to przykład wyjątkowego połączenia elegancji i prostoty.

 

20200818FERRO1

 

Wysoką jakość urządzeń potwierdza pięcioletnia gwarancja producenta. Niewyszukany design oraz czarne metalowe elementy nawiązują do surowego stylu industrialnego, z kolei drewnopodobny blat, koszyki z naturalnych materiałów oraz żywa, zielona roślina to ukłon w kierunku stylu skandynawskiego, wnoszącego więcej ciepła i przytulności. Połączenie to daje bardzo atrakcyjny i elegancki efekt. Należy jednak pamiętać, że w małych łazienkach niewskazany jest nadmierny eklektyzm, trzeba też bardzo oszczędnie gospodarować ozdobami i dodatkami.

 

W łazience urządzanej na poddaszu idealnym miejscem na montaż wanny jest najniższa ściana pod skosem. Znajdujące się na nim okna dachowe dają dodatkowo wyjątkową okazję do podziwiania w trakcie kąpieli błękitnego nieba w dzień lub konstelacji gwiezdnych nocą. O przytulności tego białego skandynawskiego wnętrza decydują szafka pod umywalkę i taboret z jasnego surowego drewna oraz kosze i dodatki o eko designie. Szachownica na podłodze nie tylko dodaje charakteru stylizacji, ale także wizualnie powiększa przestrzeń.

 

20200818FERRO3

 

Maksymalny komfort korzystania z umywalki zapewni chromowana bateria Algeo z obrotową wylewką i regulatorem ceramicznym. Codzienną toaletę ułatwi i uprzyjemni praktyczny pojemnik na płatki kosmetyczne. Montaż wanny bezpośrednio pod skosem sprawił, że w pomieszczeniu znalazło się jeszcze miejsce na otwartą strefę prysznica. Z bateriami Algeo: wannową i natryskową, stylistycznie koresponduje zestaw natryskowy przesuwny z deszczownią Squerto Lux o prostokątnej rączce natrysku i głowicy deszczowni.

 

Zastosowany system łatwego usuwania kamienia wapiennego FerroEasyClean to sposób na długie użytkowanie urządzenia oraz łatwe utrzymanie go w czystości.

 

FERRO www.ferro.pl