Czytaj także -

Aktualne wydanie

2022 06 okladka1

Świat Szkła 6/2022

User Menu

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

Do końca sierpnia do wygrania 3 000 zł na wyposażenie mieszkania - akcja Echo Investment i Somfy
Data dodania: 28.08.20

20200820somfyRośnie liczba domów i apartamentów w standardzie smart. Doskonałym przykładem są projekty mieszkaniowe Echo Investment, wyposażone w systemy Somfy do sterowania urządzeniami. Teraz wszyscy słuchacze RMF FM i RMF Classic, którzy wezmą udział w konkursie organizowanym przez dewelopera mogą wygrać gotówkę i voucher na zakupy smart urządzeń. Partnerem akcji jest Somfy Polska.

Rośnie liczba domów i apartamentów w standardzie smart. Doskonałym przykładem są projekty mieszkaniowe Echo Investment, wyposażone w systemy Somfy do sterowania urządzeniami. Teraz wszyscy słuchacze RMF FM i RMF Classic, którzy wezmą udział w konkursie organizowanym przez dewelopera mogą wygrać gotówkę i voucher na zakupy smart urządzeń. Partnerem akcji jest Somfy Polska.

 

20200820somfy

 

Echo Smart to nowy standard w budownictwie mieszkaniowym. To rozwiązania, które poprawiają wygodę i podnoszą poziom bezpieczeństwa na co dzień. Sercem systemu jest centrala TaHoma® DIN marki Somfy, która pozwala zdalnie z aplikacji w smartfonie sterować urządzeniami domowymi. Ponadto mieszkańcy w zależności od inwestycji otrzymują w standardzie możliwość regulacji oświetlenia, ogrzewania czy urządzenia, które zadbają o bezpieczeństwo w domu

 

Jednocześnie w zależności od indywidualnych preferencji mogą rozbudować system o nowe elementy i dopasować jego działanie do swoich potrzeb m.in. dzięki scenariuszom, czyli listom zadań, które urządzenia wykonają automatycznie, bez udziału mieszkańców. W portfolio Echo Investment znajdują się już trzy oddane inwestycje wyposażone w Echo Smart, czyli warszawskie Widoki Mokotów i Moje Miejsce oraz Ogrody Graua we Wrocławiu.

 

Organizowany przez dewelopera w partnerstwie z Somfy konkurs ma na celu popularyzację technologicznych rozwiązań jako nowego standardu w budownictwie mieszkaniowym.

 

 

Wygraj 3 000 zł na wyposażenie mieszkania

„Co powinno być na Twoim osiedlu by dobrze Ci się żyło?”-- tak brzmi pytanie w konkursie, organizowanym przez Echo Investment na antenie radia RMF FM oraz RMF Classic. Do końca sierpnia uczestnicy mają okazję w krótkiej wypowiedzi wykazać się kreatywnością, która zostanie nagrodzona gotówką oraz voucherem na zakupy w sklepie Somfy.

 

To w sumie aż 3 000 zł brutto, dzięki którym można rozbudować smart mieszkanie o kolejne funkcjonalności, takie jak dodatkowe kamery czy czujniki pogodowe. Do końca sierpnia odbędą się dwie edycje konkursu. W każdy piątek w programie „Lato wszędzie” na antenie RMF FM, nagradzany będzie autor najciekawszego zgłoszenia w danym tygodniu.

 

 

Więcej o Echo Smart

Letnia kampania, organizowana przez Echo Investment, której partnerem jest Somfy ma także realny wymiar edukacyjny. Przez dwa tygodnie w specjalnych blokach tematycznych na antenie RMF FM odbędą się rozmowy na temat zalet systemu Echo Smart i sterowania domem za pomocą smartfonu.

 

Eksperci opowiedzą o najbardziej popularnych rozwiązaniach smart home, a także o korzyściach i mitach związanych z nowymi technologiami. Dodatkowo eksperci opowiedzą o udogodnieniach na osiedlach, które polepszają komfort i jakość życia mieszkańców.

 

Kampania potrwa do 28 sierpnia do końca dnia. Propozycje konkursowe można przesyłać za pośrednictwem formularza konkursowego https://www.rmf.fm/r/echo-investment.html . Dodatkowe informacje znajdują się również w mediach społecznościowych rozgłośni, organizatora konkursu Echo Investment oraz partnera akcji Somy.

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także