Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 05 okladka1

Świat Szkła 05/2021

User Menu

 

 ET-160x600-PL-3

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Tagi Globalne

Przykładowe wydanie

Świat Szkła 3/2021

2021 03 okladka1

(do pobrania) 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

20200909przeciwpozarowe przegrody budowlane

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

Katalog 2021 okladka

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 pl 480x100 AW Banner 201208

 

baner4 abprojekt

Yawal wspomaga producentów w automatyzacji produkcji w ramach UNI_LINK
Data dodania: 23.10.20

Automatyzacja procesu produkcji to jedno z najważniejszych działań podejmowanych obecnie przez producentów stolarki otworowej. Odpowiednio dobrane, kompleksowe i jednocześnie łatwe w obsłudze oprogramowanie zarządzające piłami oraz CNC może zwiększyć wydajność i skrócić czas pracy maszyn nawet do 70%.

 

20200944yawal 1180567

 

Tego typu software dostarcza rekomendowana przez Yawal firma Unilink Poland Sp. z o.o.
Każdy producent posiadający centrum obróbcze, który jest zainteresowany automatyzacją produkcji, zyskuje wsparcie przedstawicieli Yawala w kontaktach z dostawcą UNI_LINK-a a następnie podczas konfiguracji oprogramowania bezpośrednio w swoim zakładzie produkcyjnym.

 

Na cały proces instalacji i wdrożenia potrzebne są maksymalnie trzy dni, po których możliwe jest uruchamianie produkcji bez konieczności wstawania zza biurka. UNI_LINK pobiera z oprogramowania spływające od klientów zamówienia i generuje listę cięć na piłę oraz komplet obróbek do dowolnej obrabiarki CNC.

 

Niezaprzeczalną zaletą tego programu jest m.in. kompatybilność z każdą maszyną oraz możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb producenta. UNI_LINK pozwala na bezproblemowe tworzenie bibliotek makr, łatwą zamianę skomplikowanych obróbek oraz import danych z praktycznie każdego programu konstrukcyjnego.

 

Wybór UNI_LINK nie powoduje więc konieczności zrezygnowania ze stosowanego dotychczas oprogramowania kalkulacyjno-konstrukcyjnego. Poprzez wprowadzenie wizualizacji typu WYSIWYG 3D (what you see is what you get) w znacznym stopniu ograniczono pojawiające się błędy i związane z nimi koszty.


Yawal zapewnia swoim partnerom biznesowym praktycznie kompletną bazę obróbek pod okucia i akcesoria występujące we wszystkich systemach systemodawcy, w tym bazę obróbek dla innowacyjnego systemu Moreview. Po wdrożeniu oprogramowania oraz jego konfiguracji Yawal i UNI_LINK świadczą usługi wsparcia technicznego oraz aktualizują przekazaną producentowi bazę danych.

 

„Wsparcie producentów w zakresie automatyzacji wynika z naszej nowej strategii sprzedażowej.
Chcemy być dla naszych klientów partnerem wpierającym nie tylko w zakresie samych systemów, ale całego ich funkcjonowania jako przedsiębiorstwa.

 

Branża aluminiowa się zmienia, procesy rynkowe wymuszają niejako na producentach ruchy w kierunku mechanizacji i unowocześnienia procesów produkcyjnych. Wynika to w szczególności z obniżenia kosztów i zwiększenia wydajności dzięki wykorzystaniu CNC oraz z problemów z pracownikami.

 

Jesteśmy nowoczesną firmą, podążającą za trendami rynkowymi, dlatego propagujemy rozwiązania wprowadzane przez UNI_LINK. Równocześnie kończymy etap wprowadzania baz w ramach programu LogiKal (Orgadata), który również służy do zarządzania CNC.

 

Podjęliśmy też współpracę z wiodącym na rynku dostawcą maszyn - firmą FIMTEC-POLSKA Sp. z o.o., s. k. posiadającą w swojej ofercie najnowocześniejsze centra obróbcze FOM Industrie.” – powiedział Łukasz Kucharczyk, Dyrektor Handlowy Yawal S.A.

 

 

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik