Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 05 okladka1

Świat Szkła 05/2021

User Menu

 

 ET-160x600-PL-3

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Tagi Globalne

Przykładowe wydanie

Świat Szkła 3/2021

2021 03 okladka1

(do pobrania) 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

20200909przeciwpozarowe przegrody budowlane

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

Katalog 2021 okladka

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 pl 480x100 AW Banner 201208

 

baner4 abprojekt

Rusza największa promocja w roku od OKNOPLAST - dobieraj produkty i obniżaj ceny
Data dodania: 17.11.20

OKNOPLAST wystartował z największą promocją w roku – dobieraj produkty i obniżaj ceny. Teraz produkty firmy można nabyć w niezwykle atrakcyjnych cenach. Akcja dotyczy wszystkich kategorii produktowych – systemów okiennych, drzwi zewnętrznych, drzwi tarasowych, rolet, a także bram garażowych, w tym najnowszej w portfolio bramy Belado.

 

201116OKnoplast

 

16 listopada ruszyła największa w roku akcja promocyjna OKNOPLAST. Podobnie jak w poprzednim roku, im więcej kategorii produktów nabędziemy, tym większy otrzymamy rabat. Pozwala to na zakup całej stolarki otworowej w atrakcyjnej cenie.

 

– Każdego roku na naszą promocję startującą w listopadzie klienci czekają z niecierpliwością, wypatrując, co dla nich przygotowaliśmy. Kolejny raz postawiliśmy na pakiety – im więcej kategorii produktów klient zdecyduje się kupić, tym otrzyma korzystniejszą cenę.

 

Formuła ta spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, dlatego i tym razem, myśląc o klientach, postawiliśmy na to rozwiązanie. Akcja dostępna jest we wszystkich salonach sprzedaży OKNOPLAST.

 

Na miejscu eksperci doradzą, jakie rozwiązania będą najbardziej odpowiednie do stworzenia idealnej przestrzeni domowej, dopasowanej do indywidualnych potrzeb – mówi Magdalena Cedro-Czubaj, Dyrektor Marketingu w Grupie OKNOPLAST.

 

Promocją zimową objęte są produkty firmy we wszystkich kolorach – zarówno okna, drzwi, drzwi zewnętrzne, rolety, jak i bramy garażowe. Wśród asortymentu warto wyróżnić m.in. najnowsze wyroby marki, takie jak drzwi tarasowe OKNOPLAST SLIDE czy pełną designu bramę Belado.

 

OKNOPLAST SLIDE charakteryzują cztery unikalne cechy: nowoczesność, komfort, światło i design, które sprawią że nasze drzwi tarasowe będą stanowiły wizytówkę każdego właściciela domu.

 

Minimalistyczny design za sprawą cieńszej ramy pozwala na maksymalizację powierzchni przeszklonej, która zapewnia więcej naturalnego światła w pomieszczeniu.

 

Z kolei Belado to brama garażowa szyta na miarę potrzeb nowoczesnego domu. Jest odporna, dopracowana w każdym szczególe i ma doskonałe parametry termoizolacyjne oraz akustyczne.

 

20201116OKnoplast1

 

Na uwagę zasługują także najcieplejsze okna z serii Winergetic, wpuszczające więcej światła Pixel i Prolux, ekologiczne okno Prismatic oraz spektakularne drzwi tarasowe HST.

 

– Zależy nam na tym, by produkty OKNOPLAST były komplementarne. Pozwala to klientowi na zakup okien, drzwi tarasowych, drzwi zewnętrznych, rolet i bram garażowych od jednego producenta. Zwiększa to znacznie komfort zakupu, ale także zapewnia spójność, tworząc wyjątkową przestrzeń do życia – dodaje Magdalena Cedro-Czubaj.

 

Promocja zimowa OKNOPLAST trwa od 16 listopada do 20 grudnia 2020. Jej szczegółowe warunki poznać można w salonach sprzedaży na terenie całej Polski oraz tutaj.

OKNOPLAST

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik