Czytaj także -

Aktualne wydanie

2023 02 okladka1

Świat Szkła 2/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 LiSEC SS Konfig 480x120

et-swiat-szkla-480x120-02

 

 Online Banner480100 px

 

 partnerzy medialni baner

 

ML System z umową o wartości 13,7 mln zł na termomodernizację budynku szkoły w Przemyślu
Data dodania: 17.12.20

ML System podpisał z Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego umowę  o wartości 13,7 mln zł netto na termomodernizację budynków Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Artura Malawskiego w Przemyślu. 

 

- W ramach realizowanych prac dostarczymy i zamontujemy m.in. instalacje fotowoltaiczne na dachach zabytkowych budynków szkoły. To kolejny projekt w ostatnim czasie, w którym nasze nowoczesne rozwiązania implementujemy w zabytkach.

 


W październiku zainstalowaliśmy fotowoltaiczny świetlik na dachu Zamku Królewskiego  w Lublinie, wcześniej realizowaliśmy instalacje na zabytkowych budynkach Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie - komentuje Dawid Cycoń, prezes ML System.

 

Przedmiotowa umowa stanowi element realizowanego przez zamawiającego – Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego projektu „Kompleksowa modernizacja energetyczna wybranych państwowych placówek szkolnictwa artystycznego w Polsce” dofinansowanego ze środków UE. Prace rozpoczną się  z początkiem lutego przyszłego roku.

 


To kolejna umowa termomodernizacyjna podpisana przez spółkę z podmiotem  z sektora publicznego w ostatnim czasie. W lipcu tego roku ML System podpisał umowę o wartości 28,3 mln zł netto ze szpitalem Jana Pawła II w Krakowie. Projekt wchodzi w zaawansowane stadium realizacji.

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także