Czytaj także -

Aktualne wydanie

2022 04 okladka1

Świat Szkła 4/2022

User Menu

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-002a

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

Więcej niż tylko sterowanie - Home Connect umożliwia personalizację
Data dodania: 25.12.20

Gdy urządzenia domowe ułatwiają nam codzienne obowiązki, żyje się wygodniej. Im bardziej korzystanie z urządzenia odpowiada naszym osobistym nawykom i potrzebom, tym lepiej będzie nas wspierać. Dlatego cyfrowa platforma Home Connect oferuje użytkownikom nowe, rozszerzone możliwości personalizacji, aby umożliwić jeszcze lepsze dostosowanie inteligentnych urządzeń do indywidualnych nawyków każdego użytkownika.

 

20201212 BOSCH KONFERENCJA Wiecej niz tylko sterowanie Home Connect 72dpi

 

Home Connect oferuje komfort i wygodę wykraczającą daleko poza kontrolę nad urządzeniem. Dzięki wsparciu aplikacji Home Connect, indywidualnie dostosowywane ustawienia i usługi zmieniają podłączone urządzenia domowe marek BSH w całkowicie spersonalizowany produkt, z którego konsumenci mogą korzystać, aby dopasować urządzenie do własnych potrzeb i zainteresowań. Dedykowana aplikacja umożliwia dostęp z dowolnego miejsca za pomocą smartfona.

 

Home Connect dopasowuje użytkowanie urządzeń gospodarstwa domowego do życia konsumentów
Dzięki Home Connect możliwa jest personalizacja, która oznacza, że użytkownicy dostosowują zakupione urządzenie do swoich potrzeb.

 

Na przykład, za pośrednictwem aplikacji Home Connect dostępna jest gama przepisów i inspiracji na różnorodne dania. Te przepisy zawierają zarówno instrukcje krok po kroku dla użytkownika, jak i powiązane wytyczne dotyczące urządzenia.

 

Użytkownicy mają wybór, w jaki sposób będą współpracować z podłączonymi urządzeniami gospodarstwa domowego, całkowicie zgodnie z własnymi preferencjami - za pośrednictwem aplikacji Home Connect, aplikacji partnerów lub wybierając programy bezpośrednio na urządzeniu.

 

Funkcja Favorite jest dedykowana do programów używanych regularnie. Zamiast przechodzić przez ten sam proces wybierania programów i opcji za każdym razem, możesz po prostu kliknąć „ulubiony” na ekranie głównym aplikacji. Właściwi partnerzy, większy wybór

 

Dzięki Home Connect, BSH oferuje niezawodny ekosystem, który wraz z marką Bosch oraz 42 partnerami, jest jedną z największych platform cyfrowych dla urządzeń gospodarstwa domowego na całym świecie.

 

Duża liczba partnerów wzbogaca Home Connect o szeroką gamę usług dodatkowych i podłączonych urządzeń innych producentów, z których użytkownicy mogą korzystać zgodnie ze swoimi potrzebami i preferencjami.

 

O Home Connect
Home Connect to cyfrowa platforma, za pomocą której można sterować urządzeniami gospodarstwa domowego różnych marek za pomocą jednej aplikacji. System został zaprojektowany jako otwarta platforma, która stale się rozwija wraz z rosnącą liczbą usług i zaangażowaniem nowych partnerów do współpracy. Home Connect GmbH jest spółką zależną BSH Hausgeräte GmbH. Urządzenia gospodarstwa domowego z funkcją Home Connect i związaną z nimi aplikacją są dostępne od grudnia 2014 roku - obecnie w 40 krajach, w 25 językach i u 42 partnerów.

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także