Czytaj także -

Aktualne wydanie

2022 06 okladka1

Świat Szkła 6/2022

User Menu

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

Somfy zaprasza na kolejną edycję szkoleń on-line
Data dodania: 20.02.21

Somfy, lider branży automatyki domowej i producent smart rozwiązań publikuje nowy kalendarz szkoleń technicznych. Sesje odbywają się na platformie on-line w dwóch formach: w czasie rzeczywistym i jako webinary dostępne na żądanie 7 dni w tygodniu.

 

20210215somfy

 

Program szkoleń skupia się na zagadnieniach technicznych i produktowych. Uczestnicy, sprzedawcy i instalatorzy mogą podnosić swoją wiedzę i kwalifikacje w zakresie instalacji, doboru i programowania automatyki i smart rozwiązań Somfy do wewnętrznych i zewnętrznych osłon okiennych, bram, a także systemów inteligentnego zabezpieczenia domu, oświetlenia czy systemów sterowania fasadą.

 

Program szkoleń jest odpowiedzią na potrzeby instalatorów, którzy na co dzień pracują z naszymi produktami. To także spotkanie poświęcone nowościom w czasie których uczestnicy poznają najnowsze osiągnięcia w zakresie technologii. Trenerzy pracują na realnych ekspozytorach, a uczestnicy szkoleń mogą dowiedzieć jak właściwie dobrać i uruchomić produkty Somfy. Mogą poznać również szczegółowo funkcje i atuty naszych rozwiązań a te informacje zapewne będą pomocne podczas kontaktu z inwestorem – mówi Jarosław Getka, kierownik działu technicznego Somfy.

 

Szkolenia są bezpłatne. Aby wziąć w nich udział wymagana jest tylko rejestracja on-line. Do wyboru są dwie formy zajęć: szkolenia w czasie rzeczywistym, które odbywają się w określonych dniach i godzinach oraz te dostępne 24 godziny 7 dni w tygodniu w formie stałych webinarów. Po rejestracji, wystarczy skorzysta z otrzymanego linku i wziąć udział w sesji szkoleniowej za pośrednictwem komputera, tabletu lub smartfonu.

 

W szkoleniach w czasie rzeczywistym uczestnicy mogą brać czynny udział, zadając pytania, na które trenerzy mogą na bieżąco odpowiedzieć. W ten sposób pomagamy chociażby w doborze indywidualnych rozwiązań dla klientów oraz pokazujemy ich właściwą konfigurację - dodaje Jarosław Getka.

 

Na platformie szkoleniowej dostępne są również webinary techniczne i produktowe, które można odtworzyć w dowolnym momencie. W tej formie można poznać szczegóły instalacji i konfiguracji m.in. napędów RS 100 io i wersji Hybrid, centrali TaHoma, napędu do bram Elixo, Ixengo, Axovia, systemu alarmowego Somfy Protect czy głowic termostatycznych io. W sumie Somfy proponuje aktualnie już 11 takich szkoleń, z których skorzystać niezależnie od pory dania.

 

Somfy zapewnia uczestnikom szkoleń certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu on-line w zakresie doboru rozwiązań automatyki dopasowanych do indywidulanych potrzeb klientów i projektów inwestycyjnych, a także instalacji, programowania, konfiguracji i regulacji urządzeń oraz integracji z rozwiązaniami smart home.

 

Aby uzyskać więcej informacji na odnośnie tematów oraz zapisać się na szkolenie wystarczy użyć linku https://linkd.pl/pu7zp .

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także