Czytaj także -

Aktualne wydanie

2022 10 okladka

Świat Szkła 10/2022

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

 banner konferencja 2022 11c2

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

Klimas Wkręt-met z certyfikatem Stowarzyszenia DAFA 2021
Data dodania: 09.03.21

20210229klimas certyfikat DAFA2021Klimas Wkręt-met otrzymał certyfikat DAFA 2021.

 

Oznacza to, że Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA po raz kolejny potwierdziło wiarygodność biznesową i wysoki poziom fachowości czołowego producenta technik zamocowań.

 

Stowarzyszenie DAFA co roku wyróżnia firmy realizujące najwyższe standardy w zakresie budownictwa, jej wiedzy w zakresie prawidłowego wykonywania i doboru materiałów na dachy płaskie oraz fasady.

 

Wśród wyróżnionych firm znajdują się wykonawcy dachów płaskich i fasad, a także producenci i dostawcy materiałów oraz urządzeń techniki budowlanej.

 

Każdy certyfikat DAFA jest ważny tylko przez rok, a zatem jest świadectwem aktualnie obowiązujących standardów w firmie. Ułatwia to wykonawcom dobór odpowiednich producentów, dostawców i podwykonawców w danym roku.

 

Co roku poddajemy się weryfikacji w ramach członkostwa w Stowarzyszeniu Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad. Odnowiony w tym roku Certyfikat DAFA jest dla nas solidną rekomendacją, ponieważ realizując inwestycje na najwyższym poziomie i oferując wysokiej jakości produkty, firmy członkowskie DAFA stają się przykładem dla innych. Dzięki temu nasi klienci i partnerzy biznesowi mogą dokonać przemyślanego wyboru. – mówi Marcin Dudzik, dyrektor ds. inwestycji w Klimas Wkręt-met.

 


Klimas Wkręt-met na przestrzeni ponad 30letniej działalności, uzyskał tytuł lidera rynku technik zamocowań w kraju, przekładając wysokie standardy współpracy na rynki eksportowe. Realizując strategię ekspansji dociera do ponad 60 państw na całym świecie z misją „Mocni na pokolenia”, która jest odzwierciedleniem rodzinnego charakteru firmy oraz bezwarunkowej jakości produktów.

20210229klimas certyfikat DAFA2021

20210229klimas certyfikat DAFA2021a  https://www.wkret-met.com

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także