Czytaj także -

Aktualne wydanie

2023 01 okladka1

Świat Szkła 1/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

Zmiany w AGC - przebudowa działu EC Glass
Data dodania: 07.04.21

AGC Inc. ogłasza dzisiaj nowe partnerstwo handlowe z Kinestral Technologies, Hayward CA., projektantem i producentem elektrochromowego systemu szklanego Halio.

 

W rezultacie spółka joint venture Halio zostanie rozwiązana, aby zrobić miejsce dla szczuplejszej struktury sprzedaży i dystrybucji.

 

20210404halio MG 2714

 

AGC będzie kontynuować współpracę z Kinestral, integrując technologię inteligentnego przyciemniania (barwienia) szkła opracowaną przez firmę Kinestral z całym swoim asortymente produktów oferowanym na całym świecie.

 

„Rynek inteligentnego szkła to interesujący i rozwijający się sektor. Zapewnienie naszym klientom najbardziej zaawansowanych rozwiązań inteligentnego barwienia szkła jest najlepszym i najbardziej inspirującym sposobem uczestniczenia w rozwoju nowoczesnych technologii w przyszłości ”.

 

20210404halio P1040106

 

Nowe partnerstwo handlowe umożliwi nam lepszą obsługę naszych klientów, będąc bliżej ich potrzeb i przynosić korzyści AGC, dzięki szerokiemu przekazywaniu unikalnej wiedzy na temat wysokiej klasy rozwiązań szklanych”- powiedział Jean-François Heris, dyrektor wykonawczy AGC i prezes firmy AGC Building and Industrial Glass.

 

Wprowadzane obecnie zmiany organizacyjne AGC zmniejszą złożoność i zapewnią naszym partnerom szybszy, bardziej bezpośredni dostęp do innowacyjnej technologii Halio.

 

„Dostarczanie innowacyjnych nowych produktów, takich jak Halio, podkreśla zaangażowanie firmy AGC w innowacje w zakresie przegród zewnętrznych, a ogłoszone dzisiaj zmiany pomogą nam osiągnąć ten cel” - mówi Jean-François Heris.

 

20210404halio miysis 3d agc halio office dark final

 

Informacje o firmie AGC Inc.

AGC Inc. jest spółką macierzystą Grupy AGC, światowego lidera w zakresie dostawców rozwiązań szklanych i dostawców szkła płaskiego, samochodowego i ekspozycyjnego, chemikaliów, ceramiki oraz innych zaawansowanych technologicznie materiałów i komponentów. W oparciu o ponad sto lat innowacji technicznych, Grupa AGC opracowała szeroką gamę najnowocześniejszych produktów. Grupa AGC zatrudnia około 55 000 osób na całym świecie i generuje roczną sprzedaż w wysokości około 1,4 biliona jenów japońskich (11,6 miliarda euro) poprzez działalność w około 30 krajach.

Więcej informacji:  www.agc.com

 

20210404halio Heris JF

Jean-François Heris,

dyrektor wykonawczy AGC i prezes firmy AGC Building and Industrial Glass 

 

 

Informacje o AGC Glass Europe

Firma AGC Glass Europe z siedzibą w Louvain-La-Neuve (Belgia) zajmuje się produkcją, obróbką i dystrybucją szkła płaskiego dla budownictwa (oszklenie zewnętrzne i szkło dekoracyjne do wnętrz), motoryzacyjnego (szkło oryginalne i zamienne) oraz sektora solarnego. Jest to europejski oddział firmy AGC Glass, największego na świecie producenta szkła płaskiego.

Więcej informacji: www.agc-glass.eu  

 

 

O Kinestral Technologies

Kinestral Technologies, Inc. rozwija technologię, która przekształca szkło w responsywne, inteligentne, atrakcyjne i architektoniczne elementy. Prowadzone przez firmę prace badawczo-rozwojowe zaowocowały rosnącym globalnym portfelem patentów w zakresie produkcji, przetwarzania urządzeń i inteligentnych systemów sterowania oknami.

Więcej informacji: www.kinestral.com 

 

O Halio

Halio to technologia stworzona przez Kinestral Technologies, która gwarantuje naturalne światło dzienne, komfort i dobre samopoczucie. Będąc niezwykle precyzyjnym i czułym, Halio może zmienić się w każdy odcień, od jasnego do ciemnego, w mniej niż 3 minuty, blokując do 97% nasłonecznienia. Jest całkowicie neutralny i przezroczysty, a dzięki jego zabarwieniu można zachować ciepło lub zmniejszyć chłodzenie. Ta technologia jest zgodna z międzynarodowymi certyfikatami standardów.

 

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także