Czytaj także -

Aktualne wydanie

2023 02 okladka1

Świat Szkła 2/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

 

Baner Press Glass final

 

Konfigurator Żaluzji Fasadowych Aluprof – nowy wymiar wygodnego ofertowania
Data dodania: 07.02.22

Początkiem lutego 2022 roku firma Aluprof udostępniła swoim Partnerom Handlowym nowe, bezpłatne narzędzie pomocne w sporządzaniu ofert na żaluzje fasadowe SkyFlow.

 

 20220109 ALUPROF Konfigurator zaluzji Fasadowych

 

Podczas wyceny żaluzji fasadowych należy zwrócić uwagę na wiele kluczowych elementów, co czasem bywa nieco skomplikowane. Konfigurator Żaluzji Fasadowych jest bardzo wygodnym narzędziem, które w prosty i szybki sposób pozwala na przygotowanie oferty na żaluzje fasadowe według niezbędnych kryteriów.

 


Intuicyjna aplikacja
Konfigurator Żaluzji Fasadowych jest bardzo intuicyjny i wiele etapów doboru odpowiednich podzespołów przeprowadza automatycznie. Pozwala tym samym na konfigurację tylko kompatybilnych ze sobą podzespołów, wyręczając niejako użytkownika, który nie musi posiadać szczegółowej wiedzy na temat żaluzji fasadowych.

 

20220109 ALUPROF zaluzje fasadowe SkyFlow NET

 

Aplikacja umożliwia wybór poszczególnych elementów w dowolnym kolorze ze standardowej palety kolorystycznej, a także elementów sterowania, jak napędy czy akcesoria (w tym m.in. piloty, przełączniki, czujniki wiatrowe) dostępnych w ofercie firmy Aluprof.

 


Z myślą o Partnerach Handlowych
Program posiada również kartotekę klientów indywidualnych, która umożliwia Partnerom Handlowym Aluprof przygotowywanie ofert dla swoich kontrahentów lub inwestorów prywatnych. Co ważne, dzięki aplikacji posiadają oni pełen dostęp do historii wycen, co umożliwia wszelkie modyfikacje przed złożeniem ostatecznego zamówienia.

 

Konfigurator Żaluzji Fasadowych posiada bardzo przyjazny interfejs i jest w pełni responsywny, dzięki czemu, ofertowanie może się odbywać także na urządzeniach mobilnych podczas wizyt u klientów. Ponadto dostępny jest w 10 wersjach językowych, co pozwala Partnerom Handlowym na sporządzanie ofert także dla swoich kontrahentów zagranicznych.

 


Automatyzacja procesów
Dzięki pełnej automatyzacji procesów i integracji z systemami wewnętrznymi Aluprof (w tym także programem Rolety_Aluprof), po sporządzeniu oferty użytkownik ma możliwość przekazania zlecenia bezpośrednio do realizacji, a następnie śledzenia statusu swojego zamówienia. Funkcja ta znacznie przyśpiesza przetwarzanie zleceń w Dziale Obsługi Klienta, który jest na bieżąco informowany o każdym nowym zamówieniu

 

20220109 ALUPROF zaluzje fasadowe SkyFlow NET1

 


Dostęp do konfiguratora
Konfigurator Żaluzji Fasadowych jest programem bezpłatnym, dostępnym wyłącznie dla Partnerów Handlowych firmy Aluprof SA.

 

Z aplikacji mogą korzystać użytkownicy Strefy Autoryzowanej, których dotychczasowe uprawniania będą rozszerzane o dostęp do Konfiguratora. Za kolei dla osób niebędących użytkownikami Strefy Autoryzowanej, firma Aluprof zaprojektowała specjalną stronę logowania.

 

Mimo iż korzystanie z Konfiguratora Żaluzji Fasadowych jest proste i intuicyjne, firma Aluprof oferuje swoim klientom pełen pakiet szkoleń oraz wsparcie w zakresie sporządzania wycen za pośrednictwem nowego narzędzia.

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także