Czytaj także -

Aktualne wydanie

2023 02 okladka1

Świat Szkła 2/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

baner-www

 

Baner Press Glass final

 

Drzwi harmonijkowe PONZIO
Data dodania: 10.02.22

Drzwi harmonijkowe przynoszą korzyści nie tylko w sezonie letnim, oferując możliwość pełnego otwarcia przestrzeni na zewnątrz. Dzięki swoim właściwościom, stanowią też skuteczną barierę ochronną przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi o każdej porze roku. Oprócz wysokiej szczelności na wodę i odporności na wiatr, która wyróżnia ten produkt na rynku, drzwi zapewniają również wysoką izolacyjność termiczną.

 

 

20211005ponzio

 

Otwierają się na przyrodę w sezonie letnim, zimą chronią przed wiatrem i chłodem

 

System drzwi harmonijkowych Ponzio PE78 FOLD pozwala na wykonanie wieloskrzydłowej konstrukcji o bardzo dużych gabarytach - maksymalna wysokość skrzydła to 3,5 m. Po otwarciu i złożeniu drzwi powstaje wolna przestrzeń między wnętrzem pomieszczenia, a jego częścią zewnętrzną (zazwyczaj tarasową lub basenową) wykorzystywaną sezonowo.

 

Opracowane są dwa warianty: drzwi otwierane na zewnątrz lub do wewnątrz pomieszczenia. Specjalnie zaprojektowane okucia zapewniają komfortowe funkcjonowanie całej konstrukcji. W trosce o estetykę, konstrukcja została wyposażona w delikatne zawiasy rolkowe i ukryte wózki.

 

System drzwi harmonijkowych jest stosowany w lokalach użytkowych, takich jak restauracje, kawiarnie, hotele i apartamenty, dużą popularnością cieszy się także w domach.

Ponzio

 

20211206ponzio1

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także