Czytaj także -

Aktualne wydanie

2023 02 okladka1

Świat Szkła 2/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 LiSEC SS Konfig 480x120

et-swiat-szkla-480x120-02

 

 Online Banner480100 px

 

 partnerzy medialni baner

 

Roto - nowa strona internetowa
Data dodania: 15.02.22

Prosta nawigacja, przejrzysta prezentacja, materiały do pobrania i inspirujące realizacje architektoniczne – to najważniejsze zmiany na nowej stronie internetowej Roto. W nowym serwisie www.roto.pl dokumenty reklamowe i techniczne: katalogi, instrukcje montażu, karty produktowe można szybko wyszukać w łatwy i intuicyjny sposób.

 

20220209Nowa strona Roto zoptymalizowana na smartfony i tablety


Roto Frank Okucia Budowalne uruchomiło stronę internetową z odświeżoną szatą graficzną. Nowy portal integruje wszystkie dotychczasowe serwisy Roto. W przystępny sposób prezentuje obszerny asortyment okuć do okien oraz drzwi z PVC, drewna i aluminium oraz wyposażenia dodatkowego. Wygodna nawigacja i powiększona baza stale aktualizowanych treści sprawiają, że użytkownicy szybko i wygodnie znajdują potrzebne informacje.

 

20220209Nowa strona www Roto - latwe wyszukiwanie materialow i dokumentow

 

Materiały do pobrania
Intuicyjna wyszukiwarka ułatwia szybkie odnalezienie informacji, mimo ogromnej różnorodności asortymentu. Zakładka „Serwis” a następnie „Dokumenty i media, do pobrania”, dostępna z głównego menu, zawiera: katalogi, instrukcje montażu, broszury i interaktywne filmy montażowe.

 

Specjalny filtr pomaga odnaleźć materiały w różnych wersjach językowych. Strona umożliwia dostęp do konfiguratora okuć on-line Roto Con Orders po zalogowaniu w strefie klienta. Zakładka „Serwis części zamiennych” łączy z platformą zakupową w języku polskim.

 

 

Realizacje i referencje
Nowością na odświeżonej stronie jest rozszerzona baza obiektów referencyjnych z okuciami Roto. Zdjęcia i opisy obiektów z całego świata prezentują zastosowanie rozwiązań systemowych w ciekawych i często niestandardowych projektach architektonicznych. Nowa strona Roto, zoptymalizowana na smartfony i tablety, jest kolejnym etapem rozwoju cyfrowego wsparcia klientów i partnerów Roto.

 

Nowa strona www.roto.pl - łatwe wyszukiwanie materiałów i dokumentów w różnych językach. Fot Roto


Nowa strona Roto, zoptymalizowana na smartfony i tablety, jest kolejnym etapem rozwoju cyfrowego wsparcia klientów i partnerów Roto.

 Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: www.roto-frank.pl.

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także