Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Targi szklarskie GLASSPEX INDIA
Data dodania: 19.08.09

Nowa impreza Messe Düsseldorf dla branży szklarskiej prezentuje zachęcające wyniki

Ogłoszenie Messe Düsseldorf o stworzeniu odnogi wiodących targów glasstec na subkontynencie indyjskim już przyciągnęło uwagę wielu wiodących firm z branży szklarskiej. Premiera GLASSPEX INDIA – Międzynarodowych Targów Szkła – Produkcja Obróbka Wyroby w New Delhi, w dniach 2 – 4 grudnia 2009, zanotuje obecność wiodących firm takich jak Bystronic, Saint Gobain Sefpro, Bottero, Grenzebach, Zippe Industrieanlagen, Hindustan National Glass & Industries Ltd i wiele innych, które zaprezentują swoje innowacyjne produkty i usługi.

Podczas premiery World of Glass w nowoczesnych halach 12 i 12a na terenach targowych Pragati Maidan prezentowane będą wszystkie aspekty szkłą we wszystkich jego odsłonach – produkcja szkła od pozyskiwania surowców w drodze dozowania, stapiania i formowania aż po kontrolę, pakowanie i wysyłka, obróbka szkłą – cięcie, cięcie skośne, wiercenie, polerowanie, spajanie, piaskowanie, hartowanie, wyroby ze szkła i zastosowania, maszyny, fotowoltaika i energia słoneczna.

Liczne wiodące firmy potwierdzają swój udział na GLASSPEX INDIA

Dokładnie na cztery miesiące przed rozpoczęciem imprezy ponad 100 firm z 16 krajów potwierdziło swój udział. Ich celem jest zbadanie nowych możliwości, wejść na rynek indyjski – jeden z najważniejszych rynków wzrostu, nawiązać nowe kontakty oraz budować w oparciu o te już istniejące. Ich cele będą wspierać organizatorzy GLASSPEX INDIA, Messe Düsseldorf – przy wykorzystaniu zgromadzonzch przez 25 lat doświadczenia i wiedzy specjalistycznej o rynku indyjskim, jak również jej spółka córka Messe Düsseldorf India. Messe Düsseldorf jest organizatorem targów nr 1 dla branży szklarskiej, “glasstec”, które skupiają całą branżę co dwa lata w Düsseldorfie. W ciągu swojej 40 letniej historii, glasstec 2008 przywiodła nad Ren ponad 1300 wystawców i 55,000 odwiedzających  z ponad 90 krajów.

GLASSPEX INDIA wspierają także wiodące związki branżowe takie jak  Ogólnoindyjska Federacja Producentów Szkła (AIGMF), Indyjski Związek Producentów Szkła (iGLASS), Konfederacja Indyjskich Związków Deweloperskich (CREDAI), Indyjskie Stowarzyszenie Energetyki Słonczecznej (SESI) oraz Niemiecki Związek Producentów Maszyn (VDMA), który jako oragnizacja towarzysząca będzie również wspierać
wystąpienie zbiorowe firm z Niemiec na GLASSPEX INDIA.

Konferencja z udziałem wytrawnych prelegentów zaprasza branżę szklarską do wymiany doświadczeń

GLASSPEX INDIA odwiedzą specjaliści z dziedziny budowy maszyn, z branży szklarskiej uction, from the glass industry (basic glass, produced and enhanced glass or glass suppliers) oraz grupy docelowe takie jak architekci, inżynierzy konstruktorzy, planiści, producenci samochodów, branża solarna, budowa okien i fasad szklanych i wiele innych. Jedną
z głównych atrakcji przewidzianych dla wszystkich tych grup będzie konferencja zorganizowana równolegle z targami przez Ogólnoindyjską Federację Producentów Szkła. GLASSPEX INDIA zaprezentuje również
wydarzenie specjalne zatytułowane “Winning solar energy” oraz pokaz specjalny “Glass Technology Live”.

Indie są drugim pod względem wielkości rynkiem wzrosu na świecie.  Znajduje się w pierwszej dziesiątce krajów uprzemysłowionych jako jeden z najpopularniejszych partnerów inwestycyjnych. Zróżnicowane gałęzie przemysłu  w ogromnym stopniu korzystają z wysokiej jakości życia, młodego społeczeństwa i rosnącej siły nabywczej mimo obecnego kryzysu gospodarczego. Pośród nich jest sektor budowlany, który zanotował rozkwit w sektorze budowlanym, renowacji i rekonstrukcji zarówno budynków przemysłowych i prywatnych. Kolejnym sektorem, który odnotowyje wyjątkowy wzrost jest branża spożywcza, gdyż istnieje rosnące zapotrzebowanie wśród mieszkańców subkontynentu na nowoczesne i higienicznie pakowane produkty we wszystkich rozmiarach. Następnie jest przemysł farmaceutyczny odnotowujący stale rosnące liczby na skutek przypływu zainteresowania z zagranicy, jak również przemysł samochodowy, który musi zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na samochody prywatne oraz zapewnić nowoczesne środki transportu osób i towarów.  Nie należy zapominać o dostawcach usług komunikacyjnych, które zapewniają sieć światłowodów w tym ogromnym kraju, a których możliwości nie zostały jeszcze w pełni wykorzystane.

Przy pomocy jasno zdefiniowanej kampanii marketingowej, która  zakłada współpracę zarówno ze związkami jak i rządem i mediami oraz dzięki efektywnej, odpowiedniej akcji PRowej, jak reklamy w mediach drukowanych i oraz w internecie Messe Düsseldorf wraz z ponad 100 biurami przedstawicielskimi na całym świecie zagwarantuje sukces targów GLASSPEX INDIA.

więcej informacji: www.glasspex.com

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik