Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 

Swiat Szkla Skyscraper 08-2020 final

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

System solarny Roto - w komplecie taniej!
Data dodania: 26.08.10

ImageFirma Roto zauważając duże zainteresowanie systemami solarnymi Roto Sunroof od 16 sierpnia 2010 rozpoczęła akcję „System solarny Roto - w komplecie taniej!”. Specjalnie z myślą o swoich klientach wprowadzono promocję na kompletne systemy solarne.

Teraz zestawy Roto Sunroof dla klientów indywidualnych dostępne są w jeszcze atrakcyjniejszej cenie. Przy zamówieniu części dachowej wraz z częścią kotłową cena detaliczna zestawu jest o 10 % niższa od ceny oferowanej do tej pory.

Wzrost cen energii pokazuje, że montaż instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii  to rozwiązanie przyszłościowe. Roto jako firma sprzyjająca środowisku oferuje zestawy solarne pozyskujące darmową energię, a tym samym chroniące domowy budżet.

System solarny Roto Sunroof dzięki specjalnej konstrukcji "Superflat" jest całkowicie zintegrowany z dachem, a do montażu kolektorów nie są potrzebne drogie dachówki przejściowe. Kolektory odporne są na ekstremalne warunki pogodowe i uszkodzenia mechaniczne dzięki zastosowaniu szkła hartowanego i unikalnej konstrukcji kołnierza uszczelniającego. Ponadto system Steamback nie dopuszcza do przegrzania kolektorów, co znacznie wydłuża ich żywotność.

Teraz w ramach programu NFOŚiGW można otrzymać 45% dopłaty do zakupu i montażu systemów solarnych.

Od lipca 2010 roku osoby fizyczne oraz wspólnoty mieszkaniowe mogą ubiegać się o dotację na zakup i montaż kolektorów słonecznych do podgrzewania wody użytkowej. NFOŚiGW wymaga, aby kolektory słoneczne spełniały polskie normy EN-12975-2 oraz posiadały europejski certyfikat Solar Keymark. Systemy solarne Roto posiadają wymagane certyfikaty i spełniają najwyższe normy jakościowe.

Na stronie www.roto.pl przygotowana jest zakładka gdzie „krok po kroku” opisano jak uzyskać dotację na kolektory słoneczne Roto, zamieszczono dokumenty do pobrania oraz odpowiedzi na nurtujące klientów pytania. Firma zapewnia tez że jej doradcy pomogą w obliczeniu kosztów jakie klient poniesie w związku z montażem instalacji Roto Sunroof.

Kupując systemy solarne klient otrzymuje zwrot 45% kosztów: 
. sporządzania projektu budowlano-wykonawczego 
. zakupu: kolektorów słonecznych, zasobnika wodnego, automatyki, aparatury pomiarowej i instalacji 
. montażu kompletnego zestawu

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik