Czytaj także -

Aktualne wydanie

2022 05 okladka1

Świat Szkła 5/2022

User Menu

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-003a

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

Den Braven Woodfix-D3
Data dodania: 12.09.10
Den Braven Woodfix-D3 jest jednoskładnikowym klejem do drewna na bazie wodnej, modyfikowanej dyspersji polioctanu winylu, umożliwiającym szybkie i skuteczne łączenie elementów drewnianych i drewnopochodnych.

Klasa trwałości D3 pozwala na stosowanie produktu nawet w przypadku połączeń narażonych na częsty, któtkotrwały kontakt z wodą, zarówno ściekającą, kondensującą się na powierzchni, jak i tą znajdującą się w powietrzu w postaci pary.

Dzięki temu, Den Braven Woodfix-D3 doskonale sprawdza się podczas spajania wszelkich nienośnych elementów konstrukcyjnych, nawet w przypadku pomieszczeń charakteryzujących się wysoką wilgotnością powietrza dochodzącą do 70%. Woodfix-D3 został stworzony z myślą o klejeniu drewna miękkiego, twardego oraz ich kombinacji.

Den BravenDoskonale sprawdza się również podczas łączenia paneli podłogowych, płyt wiórowych i pilśniowych oraz klejenia sklejki i innych materiałów drewnopochodnych.

Woodfix-D3 nie zawiera szkodliwych dla zdrowia i środowiska rozpuszczalników, co czyni z niego produkt bezpieczny oraz ekologiczny. Nie odbarwia krawędzi sklejanych powierzchni. Dzięki jednorodnej i półciekłej konsystencji, klej ten bardzo dobrze rozprowadza się po podłożu oraz posiada wysoką zdolność zwilżania.

Po wyschnięciu staje się przezroczysty i pozostaje elastyczny, a po osiągnięciu pełnej wytrzymałości, spoina charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do powierzchni. Woodfix-D3 odporny jest na obciążenia zarówno statyczne jak i dynamiczne. Nie zawiera wypełniaczy mineralnych. Może być stosowany zarówno do klejenia na zimno jak i na gorąco w specjalnych, przeznaczonych do tego celu prasach.

Klej do drewna Woodfix-D3:
􀁺 butla 250 ml, cena hurtowa brutto – 7,80 zł.
􀁺 butla 500 ml, cena hurtowa brutto – 11,58 zł.
􀁺 wiaderko 750 ml, cena hurtowa brutto – 14,75 zł.
􀁺 wiaderko 5 kg, cena hurtowa brutto – 68,19 zł.

www.denbraven.pl

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także