Aktualne wydanie

2020 02 okladka gif

Świat Szkła 02/2020

(wydanie polsko-angielskie)

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 20200212a-SWIAT-SZKLA-HALIO-160X600-V3

  

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

 dom bez barier okladka

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Wnętrze z pomysłem - magia akcesoriów
Data dodania: 21.12.10

Aby cieszyć się odświeżonym designem, nie trzeba wcale przeprowadzać radykalnych zmian. Oryginalne ozdoby sprawią, że minimalnym kosztem i przy niewielkim nakładzie pracy Twoje wnętrze zyska nowy charakter.

Wybór dodatków aranżacyjnych to pole do popisu dla wyobraźni mieszkańców. Harmonijnie wkomponowane, wydobędą indywidualny klimat każdej, nawet prosto zaaranżowanej przestrzeni.

Dzięki szklanym aplikacjom firmy INVADO, urzekający design będzie widoczny już od progu. Stworzone specjalnie z myślą o drzwiach, umożliwiają swobodne eksperymenty z każdym ich modelem.

Image 

Żywa kolorystyka w połączeniu z modnym, geometrycznym wzornictwem sprawiają, że nie tylko drzwi, ale całe wnętrze od razu zyskuje na oryginalności. Aplikacje INVADO prezentują się dobrze zarówno w przestrzeniach klasycznych, jak i tych urządzonych w duchu minimalizmu. Dzięki niewielkim rozmiarom, ich obecność nie dominuje, a jedynie dopełnia całości aranżacji.

Jak używać?
Aplikacje INVADO są proste w użyciu. Wystarczy przykleić je w wybranym miejscu na specjalnej, znajdującej się w zestawie, taśmie dwustronnej. Najlepiej prezentują się na dużej, gładkiej tafli szkła.

 Image

Tego rodzaju przeszklenie posiadają niektóre modele z kolekcji D'Artagnan, czy Domino firmy INVADO. Inspirujące detale pozwalają łatwo zmienić dotychczasową konwencję, w której utrzymane było wnętrze. Gdybyśmy jednak w poszukiwaniu nowych pomysłów zamarzyli o większych zmianach, warto skorzystać z bezpłatnego programu aranżacyjnego zamieszczonego na stronie www.invado.pl.

Prosty w obsłudze, umożliwia przetestowanie naszych planów aranżacyjnych w wirtualnej przestrzeni. Dzięki temu możemy uniknąć ryzyka i bez zbędnych przeszkód wprowadzać w życie wizję wymarzonego designu.

Image