Aktualne wydanie

2020 12 okladka

Świat Szkła 12/2020

User Menu

flow 160X600b

 

 

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 pl 480x100 AW Banner 201208

 

webinarium lamilux 1

TECEloop ze szkła w kolorze rubinowej czerwieni Alape - aranżuj z temperamentem
Data dodania: 22.12.13

 

Głęboka i nasycona czerwień wodzi zmysły na pokuszenie. W salonie, kuchni, sypialni, a nawet w łazience - intryguje, zachwyca, i budzi emocje. Nic dziwnego, że kolor ten uwiódł już niejednego architekta. Efektowne przyciski TECEloop ze szkła w kolorze rubinowej czerwieni Alape również nam nie pozwolą na obojętność. To pretekst, by funkcjonalnym elementom łazienkowej aranżacji wreszcie nadać więcej temperamentu!

 

20131199TECEloop obudowa rubinowa czerwien


W akompaniamencie czerwieni
Wpadająca w odcień szlachetnego rubinu czerwień doskonale prezentuje się zarówno w kameralnych wnętrzach, jak i salonach łazienkowych. Magnetyczny, przykuwający wzrok kolor przycisków spłukujących TECEloop sprawia, że w łazienkowej aranżacji bezkonkurencyjnie wysuwają się one na pierwszy plan. Podkreślając nowatorską formę dekoracji i pomysłowość domowników, takie elementy nadają rumieńców stonowanym aranżom. Biel, szarości i beże wydają się wówczas bardziej świeże, ciemne barwy natomiast niezwykle ekskluzywne i szykowne.

 

Jeśli zatem lubimy eksponować kontrasty - warto wypróbować zestawienie szklanej czerwonej zabudowy z okrągłymi przyciskami w wariancie intensywnej matowej czerni. Ciemna rama lustra, czarna ceramika lub elementy armatury dodatkowo podkreślą elegancję takiego połączenia barw. Doskonałym uzupełnieniem rubinowej barwy TECEloop będą również przyciski w wersji chrom matowy, chrom połysk lub stal szlachetna szczotkowana. To propozycja dla osób szukających pomysłu na bardziej stonowaną, choć wciąż oryginalną stylizację łazienki. Jeśli natomiast kusi nas odważny styl glamour wymarzoną nutę ekstrawagancji uzyskamy wybierając połączenie czerwonej szklanej obudowy z przyciskami w kolorze złota.

 

20131199TECEloop przycisk zlotyKolor to nie wszystko…
Oryginalna aranżacja może iść w parze z funkcjonalnością zastosowanych rozwiązań. Wybierając przyciski spłukujące TECEloop mamy do wyboru dwa warianty montażu: bezpośrednio na ścianie lub poprzez wkomponowanie ich w jej powierzchnię. Równie praktyczną funkcją przycisków spłukujących TECEloop jest możliwość racjonalnego użytkowanie wody, dzięki dwóm opcjom spłukiwania.


Przycisk TECEloop ze szkła w kolorze rubinowej czerwieni Alape obudowa ze szkła 589,00 zł netto
płytka z przyciskami 150 – 540,00 zł netto