Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 

Swiat Szkla Skyscraper 08-2020 final

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Den Braven Budowlaną Firmą Roku 2013
Data dodania: 22.02.14

20140212wojciech jakubowski den braven builderXI edycja prestiżowego konkursu na Budowlaną Firmę Roku, organizowanego rok rocznie przez redakcję magazynu Builder, dobiegła końca. Wśród tegorocznych laureatów nie zabrakło firmy Den Braven, która została wyróżniona tytułem Budowlanej Firmy Roku w kategorii Producent Materiałów Budowlanych. Nagrody zostały wręczone podczas finałowej Gali Buildera w Warszawie.

 


Każdego roku redakcja branżowego pisma Builder przyznaje szereg prestiżowych wyróżnień przed-stawicielom najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw z sektora budowlanego. Celem tej inicjatywy jest wyłonienie najlepszych firm obecnych na polskim rynku budowlanym, które niezmiennie spełniają ściśle wytyczone normy, upowszechniając dobre praktyki biznesu i gwarantując tym samym najwyższej jakości produkty i usługi. Każda edycja wyłania najlepszych producentów, wykonawców i deweloperów, którzy otrzymują tytuł „Budowlanej Firmy Roku”, odznaczenia „Laury Buildera” oraz statuetki „Polski Herkules”.


Podczas tegorocznej Gali Buildera, która odbyła się 12 lutego 2014 roku w warszawskim hotelu Polo-nia Palace, już po raz 11. nagrodzono firmy, które często, mimo niesprzyjającej sytuacji rynkowej, dynamicznie się rozwijają i odnotowują na swoim koncie liczne sukcesy. W gronie tegorocznych zwycięzców znalazła się również obecna rynku od 1974 roku firma Den Braven – jeden z liderów w branży chemii budowlanej, a zwłaszcza w segmencie pian, uszczelniaczy i klejów.

 

Firma nagrodzona została tytułem Budowlanej Firmy Roku 2013 w kategorii Producent Materiałów Budowlanych. Niewątpliwie nagrodę tą można traktować jako efekt uznania dla produktów Den Braven, które znalazły szerokie zastosowanie przy realizacji licznych projektów budowlanych i inwestycyjnych. Nagrodę w imieniu firmy odebrał Dyrektor ds. rynku profe-sjonalnego Pan Władysław Jakubowski. Podczas gali firmę reprezentował również Pan Piotr Biernacki – Regionalny Konsultant ds. obsługi sieci DIY.

 

20140212wojciech jakubowski den braven builder1


W tym roku firma Den Braven obchodzi 40-lecie istnienia, dlatego tym bardziej cieszy nasz fakt, że właśnie teraz nasze działania zostały docenione. Tytuł Budowlanej Firmy Roku 2013 to dla nas bardzo cenne wyróżnienie, zwłaszcza momencie, gdy sytuacja rynkowa nie sprzyja spektakularnym sukcesom, tak jak miało to miejsce w ubiegłym roku. To dowód na to, że przyjęta przez nas strategia działania, wysokiej jakości produkty oraz właściwe podejście do klienta stanowią klucz do sukcesu.

 

Szczególnie dumni jesteśmy z wprowadzenia wysokiej jakości kleju Mamut i innowacyjnych aromatyzowanych silikonów Aromasil. Otrzymane wyróżnienie nie tylko potwierdza wysoką pozycję, jaką nasza firma zajmuje w branży budowlanej, ale stanowi też nowe źródło motywacji, aby w przyszłym roku osiągnąć jeszcze lepsze wyniki. Chcielibyśmy również podziękować wszystkim naszym klientom, dystrybutorom i partnerom na rynku. Jakość i precyzja niezmiennie pozostaną naszymi priorytetami na dalszej drodze do sukcesu – mówi Władysław Jakubowski, Dyrektor ds. rynku profesjonalnego.