Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 01 okladka

Świat Szkła 01/2021

User Menu

 

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 pl 480x100 AW Banner 201208

Nowa kolekcja akcesoriów wewnętrznych Roto
Data dodania: 22.02.14

 

Ochrona przeciwsłoneczna
Podstawową funkcją okien dachowych jest doświetlenie pomieszczenia. Co jednak w sytuacji kiedy światła jest za dużo? Kiedy chcemy ochronić się przed promieniami uniemożliwiającymi chociażby pracę przy komputerze czy odpoczynek przed ekranem telewizora?Doskonałą odpowiedzią na te potrzeby jest nowa kolekcja akcesoriów wewnętrznych Roto.

 

20140212roto1

Ponad sto nowych wzorów i kolorów, które idealnie komponują się z każdym wnętrzem

 

Do wyboru, do koloru
Nieważne czy poddasze urządzone jest w stylu tradycyjnym czy nowoczesnym, nowa kolekcja akcesoriów Roto doskonale pasuje do każdego zakątka. W ofercie można znaleźć ponad sto wzorów i kolorów, począwszy od tych stonowanych i delikatnych, poprzez nowoczesne desenie, kończąc na żywych i intensywnych barwach.

 

20140212roto2

Szeroki wachlarz kolorów i materiałów ożywi każde poddasze


Proste rozwiązanie dla każdego
Rolety Standard i Exlcusiv doskonale chronią poddasze przed promieniami słonecznymi. Montaż obydwu produktów jest szybki i łatwy. Zarówno rolety Standard jak i Exclusiv występują w trzech grupach kolorystycznych.


Z sześciu kolorów standardowych mogą wybierać zwolennicy spokojnych barw. Grupa trendów kolorystycznych to dwanaście intensywnych odcieni mogących nadać poddaszu odważnego charakteru. Trendy dekoracyjne to natomiast modne desenie i wzory odpowiadające najnowszym nurtom w aranżacji wnętrz.

 

20140212roto3

Nowa kolekcja Roto to zarówno intensywne odcienie jak i spokojne barwyCałkowite zaciemnienie
Są sytuacje kiedy od rolet oczekujemy całkowitego zaciemnienia pomieszczenia np. w chwilach kiedy urządzamy seans filmowy lub chcemy się wyspać. W takich przypadkach idealnym rozwiązaniem są rolety zaciemniające oferujące zaciemnienie pomieszczenia bez przenikania światła na krawędziach. Dodatkowo w parze z komfortem użytkowania idzie szeroki wachlarz kolorów i wzorów: od stonowanych odcieni, przez nasycone i szalone barwy, skończywszy na nowoczesnych wzorach dekoracyjnych.

 

20140212roto4

 Rolety zaciemiające oferują komfort użytkowania i nowoczesne wzornictwo

 

Przyjemna atmosfera na poddaszu
Dzięki roletom plisowanym poddasze nabierze zupełnie nowego charakteru. W ofercie znajduje się trzydzieści sześć deseni i barw podzielonych na tkaniny przepuszczające i nieprzepuszczające światła. Rolety plisowane dostępne są także w wersji Duo, która umożliwia grę dwóch kolorów lub wzorów w jednym oknie, dając tym samym szerokie możliwości zmian na poddaszu w zależności od nastroju jego użytkowników.

 

20140212roto5

 

Styl i elegancja
Żaluzje to idealne rozwiązanie do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności takich jak kuchnie i łazienki. To także rozwiązanie pozwalające na sterowanie ilością światła wpadającego do pomieszczenia. Dodatkowo przenikające promienie słoneczne, delikatnie odbijające się na lamelach, tworzą cudowną grę świateł. Dwanaście nowych kolorów doskonale sprawdza się zarówno w tradycyjnych jak i nowoczesnych wnętrzach.

 

 

20140212roto6

 Elegancja i komfort użytkowania dzięki żaluzjom Roto

 

Piękne wnętrze i ochrona przeciwsłoneczna
Nowa kolekcja akcesoriów to doskonałe uzupełnienie okien dachowych Roto. Pozwala ona na podkreślenie charakteru wnętrza i wprowadzenie ciekawych akcentów kolorystycznych na poddasze, chroniąc jednocześnie jego mieszkańców przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Dzięki temu użytkowanie poddasza staje jeszcze bardziej komfortowe i ciekawe.

 

 

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik