Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 

Swiat Szkla Skyscraper 08-2020 final

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

PRAKTO na XII targach PSB – Kielce
Data dodania: 06.04.14

 

W organizowanych przez Grupę Polskie Składy Budowlane targach co roku bierze udział kilkuset producentów, partnerów sieci. Marka PRAKTO, oferująca kompleksowe rozwiązania okienne uczestniczy w imprezie już od kilku lat, za każdym razem proponując swoim kontrahentom innowacyjne produkty.

 

Aktualną ofertę PRAKTO tworzą funkcjonalne rozwiązania okienne, odznaczające się wysoką jakością wykonania i łatwym montażem. Na portfolio składają się rolety: klasyczne, mini, dzień i noc, bambusowe oraz wyróżnik na rynku – rolety Clever Spring, ze sprężynowym mechanizmem samozwijającym. Uzupełnieniem dla tych propozycji są karnisze oraz akcesoria do rolet.

 

20140404Franc Gardiner na targach

 

Podczas tegorocznej edycji PSB, poza ofertą standardową, kontrahenci mogli zapoznać się również z szerokim wachlarzem produktów wykonywanych na indywidualne zamówienie (specjalnych). Na targach zadebiutowały rolety plisowane oraz żaluzje drewniane, które dołączyły do grupy rozwiązań niestandardowych i mają szansę na stałe zagościć w ofercie.

 

Portfolio tych produktów tworzą: rolety w kasetach aluminiowych i PCV, wewnętrzne rolety wielkogabarytowe, rolety do okien dachowych, rolety z indywidualnymi zadrukami i wzorami oraz żaluzje pionowe. Wszystkie te propozycje są oferowane pod marką Lotari.

 

Zarówno PRAKTO, jak i Lotari to marki należące do firmy Franc Gardiner – wiodącego producenta rolet i dekoracji okiennych, działającego od 2002 roku.

www.francgardiner.pl
www.prakto.eu
www.e-lotari.pl