Czytaj także -

Aktualne wydanie

2023 01 okladka1

Świat Szkła 1/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

Active Travel w Placu Vogla w Wilanowie
Data dodania: 09.04.14

Firma Ghelamco zawarła kolejną umowę najmu na powierzchnie w Placu Vogla, lokalnym ośrodku handlu i usług, który powstanie na warszawskim Wilanowie. Nowym najemcą zostało biuro podróży Active Travel. W inwestycji, której realizacja zaplanowana jest na ten rok, znajdą się ponadto Delikatesy Alma, Optyk Tondryk, salon operatora Orange oraz salonik prasowy Kolporter.

 

20140407Ghelamco Plac Vogla 3


Biuro podróży Active Travel, nowy najemca Placu Vogla, posiada 22-letnie doświadczenie w branży turystycznej, specjalizując się w grupowych i indywidualnych wyjazdach zimowych. Firma współpracuje ponadto z szeregiem operatorów, jak Itaka, Wezyr Holidays, Rainbow Tours, Sun & Fun Holidays, Sunshine Holiday, czy Exim Tours. Punkt obsługi w Placu Vogla będzie kolejnym w sieci Active Travel w stolicy.


W obiekcie, poza biurem podróży, lokale wynajęły dotychczas takie firmy, jak Alma Market, Orange, Optyk Tondryk oraz Kolporter (jako operator saloniku Top-Press). Inwestycja zapewni również miejsce na inne punkty handlowo-usługowe, studia fitness i urody, kawiarnianie, restauracje oraz przewiduje plac zabaw dla dzieci.

 

20140407Ghelamco Plac Vogla 2

 


Oferta dotychczasowych najemców adresowana do mieszkańców Wilanowa, dopasowana jest do kameralnego formatu obiektu. Jego koncepcja architektoniczna zakłada parterową, estetyczną zabudowę, dostęp do każdego lokali bezpośrednio z poziomu ulicy, atrakcyjną zieleń miejską oraz harmonijne wpisanie w otaczające sąsiedztwo. Odpowiadając na codzienne potrzeby mieszkańców dzielnicy, Plac Vogla zaoferuje zarówno wygodę zakupów, jak i przyjazne miejsce spotkań i do organizacji wydarzeń dla lokalnej społeczności.

 

20140407Ghelamco Plac Vogla 1


Inwestycja posiada już prawomocne pozwolenie na budowę, a rozpoczęcie jej realizacji przewidziane jest na ten rok. Poza Placem Vogla, firma Ghelamco planuje zrealizować jeszcze dwa kameralne obiekty usługowo-handlowe: Prochownię Łomianki oraz Pasaż Tukanów w Piasecznie. Z ramienia firmy za najem powierzchni w obiektach handlowo-usługowych odpowiada Marcin Andruszko, Leasing Manager Ghelamco Poland. W procesie komercjalizacji inwestora wspiera agencja DTZ.

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także