Aktualne wydanie

2021 07 okladka1

Świat Szkła 07-08/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 baner klej do luster 7 7 2021

 

 Banner Firma Vitrum fiale

 

 

480x100

 

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

Czy montują Państwo lustra u klienta za pomocą kleju silikonowego?
 
Czy uważają Państwo, że klej do luster LAKMA jest lepszy od innych klejów dostępnych na rynku?
 
Czy stosują Państwo klej do luster firmy LAKMA?
   
Active Travel w Placu Vogla w Wilanowie
Data dodania: 09.04.14

Firma Ghelamco zawarła kolejną umowę najmu na powierzchnie w Placu Vogla, lokalnym ośrodku handlu i usług, który powstanie na warszawskim Wilanowie. Nowym najemcą zostało biuro podróży Active Travel. W inwestycji, której realizacja zaplanowana jest na ten rok, znajdą się ponadto Delikatesy Alma, Optyk Tondryk, salon operatora Orange oraz salonik prasowy Kolporter.

 

20140407Ghelamco Plac Vogla 3


Biuro podróży Active Travel, nowy najemca Placu Vogla, posiada 22-letnie doświadczenie w branży turystycznej, specjalizując się w grupowych i indywidualnych wyjazdach zimowych. Firma współpracuje ponadto z szeregiem operatorów, jak Itaka, Wezyr Holidays, Rainbow Tours, Sun & Fun Holidays, Sunshine Holiday, czy Exim Tours. Punkt obsługi w Placu Vogla będzie kolejnym w sieci Active Travel w stolicy.


W obiekcie, poza biurem podróży, lokale wynajęły dotychczas takie firmy, jak Alma Market, Orange, Optyk Tondryk oraz Kolporter (jako operator saloniku Top-Press). Inwestycja zapewni również miejsce na inne punkty handlowo-usługowe, studia fitness i urody, kawiarnianie, restauracje oraz przewiduje plac zabaw dla dzieci.

 

20140407Ghelamco Plac Vogla 2

 


Oferta dotychczasowych najemców adresowana do mieszkańców Wilanowa, dopasowana jest do kameralnego formatu obiektu. Jego koncepcja architektoniczna zakłada parterową, estetyczną zabudowę, dostęp do każdego lokali bezpośrednio z poziomu ulicy, atrakcyjną zieleń miejską oraz harmonijne wpisanie w otaczające sąsiedztwo. Odpowiadając na codzienne potrzeby mieszkańców dzielnicy, Plac Vogla zaoferuje zarówno wygodę zakupów, jak i przyjazne miejsce spotkań i do organizacji wydarzeń dla lokalnej społeczności.

 

20140407Ghelamco Plac Vogla 1


Inwestycja posiada już prawomocne pozwolenie na budowę, a rozpoczęcie jej realizacji przewidziane jest na ten rok. Poza Placem Vogla, firma Ghelamco planuje zrealizować jeszcze dwa kameralne obiekty usługowo-handlowe: Prochownię Łomianki oraz Pasaż Tukanów w Piasecznie. Z ramienia firmy za najem powierzchni w obiektach handlowo-usługowych odpowiada Marcin Andruszko, Leasing Manager Ghelamco Poland. W procesie komercjalizacji inwestora wspiera agencja DTZ.