Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 01 okladka

Świat Szkła 01/2020

 

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

  

 20200212a-SWIAT-SZKLA-HALIO-160X600-V3

  

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

20200131a-SWIAT-SZKLA-HALIO-750x100-V3-PL

 

wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019

 LiSEC SS Konfig 480x120

  

eurasia glass 480x100

 

 konferencja ICG 1c

Pozytywne doświadczenia i nowe wyzwania
Data dodania: 03.12.07

Pozytywne doświadczenia i nowe wyzwania

    VITRUM przedstawiane jako pokaz wypełniony nowymi produktami i pomysłami osiągnął większą frekwencję niż początkowo się spodziewano. Ten sukces objął zasięgiem również FENZI, włoską firmę specjalizującą się w produkcji mas uszczelniających do wytwarzania szyb zespolonych.

     W tym prestiżowym otoczeniu, firma FENZI przedstawiła swoje technicznie zaawansowane produkty. Satysfakcja z wyników targów VITRUM została wyrażona przez prezesa zarządu targów Dino Fenzi, który stwierdził: Vitrum jest zawsze wydarzeniem, które przewyższa nasze oczekiwania.

Aktualna sytuacja w przemyśle szkła we Włoszech nie jest szczególnie dobra, ponieważ jest pod dużym wpływem sytuacji w budownictwie, które podlega recesji w wielu krajach Europy. Jednak rynki w krajach rozwijających się nadrabiają spadek na bardziej dojrzałych rynkach. Pogląd ten jest potwierdzony przez wielu przedsiębiorców z całego świata.

    Alessandro Fenzi, dyrektor naczelny firmy FENZI, też skomentował sytuację w pozytywnym klimacie: Wystawa tegoroczna była dla nas bardzo udana. Mieliśmy dużą liczbę spotkań na naszym stoisku – jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z ilości jak i “jakości” gości. Przemysł szklarski rozwija się, następuje również postęp technologiczny. W tym kontekście, nasze działania i znaczące inwestycje poczynione w badania przynoszą pozytywne skutki.

    Nowości przedstawione przez FENzI na targach omawia Fabio Fenzi, dyrektor działu farb ceramicznych: Farby dekoracyjne Tempver i Decover były tematem licznych spotkań z klientami - interesowały ich zarówno nowe produkty, jak i te już wprowadzone na rynek.

Poważne zainteresowanie tymi produktami wynika zarówno z ich wysokiej jakości, jak też wsparcia technicznego jakie FENZI zawsze oferuje swoim klientom. Klienci teraz szukają przyjaznych dla środowiska produktów, i z tego względu firma FEnzi rozwinęła obie grupy farb, na składnikach wodorozcieńczalnych i bez metali ciężkich, zgodnie z normami które teraz są wprowadzane. Nawiązując do naszego serwisu, dział Decover może dostarczyć próbki w ciągu 24 godzin od zapytania klienta.

Dział Tempver, oprócz wprowadzenia 6 nowych kolorów (dostępnych jest więc 16 różnych barw), zapowiedział rozwój usług opierających się na Internecie, szczególnie jeśli chodzi o dostęp do receptur mieszania podstawowych barw aby otrzymać wymagane przez klienta kolory według skal RAL, Pantone lub NCS.

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik