Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 05 okladka

Świat Szkła 05/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 20200212a-SWIAT-SZKLA-HALIO-160X600-V3

  

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

III edycja konkursu „Mistrz Innowacji WINKHAUS” rozstrzygnięta
Data dodania: 28.12.12

 

10 października 2012 roku, w urokliwie położonym Zamku w Rydzynie odbyło się uroczyste wręczenie nagród oraz statuetek laureatom III już edycji konkursu „Mistrz Innowacji WINKHAUS”. Wieczór Laureatów poprzedziła konferencja prasowa „WINKHAUS Polska – 20 lat innowacji”.

 

Do tytułu Mistrza Innowacji mógł pretendować każdy producent i dystrybutor stolarki okiennej i drzwiowej, w którego ofercie znajdują się okna i drzwi powstałe w oparciu o rozwiązania firmy WINKHAUS. Trzecia edycja konkursu promowała najbardziej zaawansowane technologicznie nowości rydzyńskiej spółki, podnoszące bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania stolarki otworowej. Były wśród nich czujniki zamknięcia okna activPilot Control, zamki autoLock z automatycznym ryglowaniem, a także wkładki patentowe RPE oraz VS.

7-fot3


W tegorocznej edycji udział wzięło 25 producentów branży stolarki otworowej, reprezentowanych przez około 200 punktów sprzedaży okien i drzwi, z których kapituła konkursu wyłoniła 9 laureatów. Do znamienitego grona Mistrzów Innowacji w tym roku dołączyły dwa biura sprzedaży firmy HEKAPLAST z Leszna: OKNA HAJZLER z Zielonej Góry oraz BAU-MAN z Oleśnicy, firmowy dział sprzedaży MARSEL Sp. z o.o. z Goleniowa, dwóch przedstawicieli krakowskiej firmy OKNOPLUS: GRODPLUS z Nowego Sącza i Krościenka oraz G&G Grzegorz Żuławiński z Dobczyc i Brzeska, a także dwa salony firmy FENETRA: ALMATO z Ostrzeszowa i PHU TOMBUD Tomasz Mądrowski z Międzychodu. Laureatem konkursu w aż dwóch kategoriach zostało firmowe biuro sprzedaży PPHU Mielczarek Zduńska Wola.


Mistrzom Innowacji, z rąk prezesa firmy WINKHAUS – Janusza Rodzkiego, zostały wręczone statuetki, dyplomy oraz nagrody w postaci funduszy na reklamę biur. Po oficjalnej części na laureatów czekała kolacja z akompaniamentem gitarowym w tle. Dodatkową atrakcją dla nowych Mistrzów Innowacji było zaproszenie do zwiedzania siedziby firmy, które odbyło się następnego dnia.


Winkhaus Polska Beteiligungs sp. z o. o. sp.k.


www.winkhaus.pl 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne

więcej informacj: Świat Szkła 11/2012

 

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik