Czytaj także -

Aktualne wydanie

2022 05 okladka1

Świat Szkła 5/2022

User Menu

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-003a

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

X-POLYMER Dom&Wnętrze
Data dodania: 06.03.15

 

Firma Den Braven wprowadziła do swojej oferty nowy, trwale elastyczny i niezwykle wytrzymały klej-uszczelniacz X-POLYMER Dom&Wnętrze. Dzięki zastosowaniu unikalnej formuły HD Polymer, preparat ten szybko i skutecznie poradzi sobie z wszelkimi domowymi pracami naprawczymi, wymagającymi klejenia i uszczelnienia. 

 

 

 

2015 03 4 6

 

 

Nowy produkt w ofercie firmy Den Braven to jednoskładnikowy, trwale elastyczny uszczelniacz-klej na bazie HD POLIMERU. Opracowany on został z myślą o wszystkich pracach naprawczych zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz domu, w tym również w pomieszczeniach sanitarnych. Uniwersalność tego preparatu to zasługa jego wyjątkowych właściwości chemicznych i fizycznych, wytrzymałości na działanie temperatury, wody oraz innych czynników zewnętrznych, a także bardzo dobrej przyczepności. 

 

Preparat jest trwale elastyczny, stosować go można na większości podłoży budowlanych: gładkich i porowatych, suchych i wilgotnych, chłonnych i niechłonnych, w pionie i poziomie. X-POLYMER Dom&Wnętrze sprawdzi się zatem podczas wypełniania pęknięć, szczelin i rys w betonie, ceramice i tynkach budowlanych, uszczelniania przestrzeni wokół urządzeń sanitarnych oraz fugowania płytek ceramicznych.

 

Z powodzeniem wykorzystać go można również do przyklejania niewielkich materiałów izolacyjnych, parapetów, listew wykończeniowych, paneli oraz półek, luster, uchwytów czy ozdobnych ram. Nie posiada w swoim składzie izocyjanianów, silikonów i rozpuszczalników, zatem jest on bezpieczny dla użytkowników. 

 

Klej-uszczelniacz X-POLYMER Dom& Wnętrze dostępny jest w wygodnym, plastikowym kartuszu o pojemności 290 mililitrów. Na koniec warto dodać, że nowy produkt firmy Den Braven oferowany jest w czterech różnych barwach (białej, brązowej, szarej i czarnej. Co więcej, preparat – po utwardzeniu – można malować farbami emulsyjnymi.

 

 

www.x-polymer.pl

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 3/2015

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także