Czytaj także -

Aktualne wydanie

2023 02 okladka1

Świat Szkła 2/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

baner-www

 

Baner Press Glass final

 

 

 ET-Swiat-Szkla-480x150

FOREL na targach VITRUM 2017
Data dodania: 05.12.17

Targi VITRUM 2017 to międzynarodowa impreza poświęcona branży szklarskiej i stosowanym w niej maszynom i urządzeniom. To wydarzenie jest ważną okazją do zaprezentowania się dla firmy FOREL, jednego z najważniejszych światowych graczy w branży obróbki szkła płaskiego.

 

W ciągu czterech dni targowych stoisko FOREL o powierzchni ponad 1000 m² odwiedziła znaczną liczbę odwiedzających.

 

Frekwencja odwiedzających potwierdza znaczenie Targów VITRUM na rynku europejskim, coraz większa ich liczba pochodzi z Rosji, a także z dalszych rejonów świata: z USA i Dalekiego Wschodu. 

 

 

2017 11 6 1

 

 

Na stoisku FOREL były pokazywane w pełni działające linie produkcyjne: do produkcji szyb zespolonych i pionowa linia technologiczna do wiercenia otworów i frezowania. Obie zostały wyposażone w najbardziej zaawansowane rozwiązania opracowane przez FOREL, z zamiarem zapewnienia linii zdolnych do ciągłej pracy również na trzy zmiany dziennie.

 

Prezentowana linia do produkcji szyb zespolonych składała się z maszyn z serii EG, pionowej myjki serii VW, prasy sprzęgającej z serii APG z urządzeniem do napełniania gazem oraz automatycznego robota do prac uszczelniających serii SRHP.

 

 

2017 11 6 2

 

 

Pionowa linia produkcyjna do obróbki szkła formatu „Jumbo” o wymiarach 6000x3210 mm i mająca łączną długość 40 m była jedną z głównych atrakcji targów VITRUM.

 

Automatyczna pionowa maszyna do obróbki krawędzi serii EM z wiertarką i frezarką serii DM oraz myjką pionową serii VW to rozwiązanie zapewniające wysoką produktywność i możliwość przetwarzania dużych arkuszy szkła. Wyjątkowe osiągi takiej linii stanowią najlepszą inwestycję dla klientów, którzy chcą zwiększyć moce produkcyjne, a jednocześnie koncentrują się na jakości szkła i ekstremalnie wysokiej powtarzalności wymiarów w czasie przetwarzania tafli szklanych.

 

Tego typu linie są już zainstalowane w 20 różnych krajach w Europie, Azji, USA, Australii i Nowej Zelandii.

 

 

2017 11 6 3

 

 

– Po okresie spotkań organizowanych przez przedstawicieli firmy FOREL, targi VITRUM 2017 były niewątpliwą okazją do ponownego spotkania z naszymi klientami – powiedział Stefano Salvian, dyrektor handlowy FOREL. – We wrześniu uczestniczyliśmy w targach GlassBuild (Atlanta, USA), ze stoiskiem o powierzchni 450 m², pokazując ostatnią wersję linii Hi Speed IG. Kilka dni później w naszej siedzibie w Vallio di Roncade (Włochy) przeprowadziliśmy udaną imprezę FOREL Open House 2017. Impreza FOREL Open House 2017 była doskonałą okazją do zaprezentowania naszym klientom wysokiej jakości technologii, które firma FOREL rozwinęła w ostatnich miesiącach…

 

 

 Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 11/2017 
 

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także