Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 01 okladka

Świat Szkła 01/2021

User Menu

 

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

Katalog 2021 okladka

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 pl 480x100 AW Banner 201208

RCN na targach GLASSTEC: nasze stoisko, nasze maszyny
Data dodania: 20.09.18

Targi GLASSTEC w Düsseldorfie są bardzo ważnym wydarzeniem. I jednocześnie wyzwaniem wymagającym spotkaniem z międzynarodową publicznością. Producenci mają możliwość wykazania swojego potencjału poprzez doskonalenie polityki handlowej, wykorzystanie różnych strategii rynkowych i pokazanie ich innowacyjnych produktów „w światłach reflektorów”. 

 

Dla firmy RCN te targi to wielka scena, na której można pokazać się od najlepszej strony, gdzie wszystkie wysiłki w zakresie wykorzystania nowinek technicznych i ambicje ich kreatywnego wykorzystania mogą być wyeksponowane, a możliwość „wielkiego startu” pojawia się każdego dnia targów.

 

Z tą wizją i z tym energetycznym nastrojem firma R.C.N. SOLUTIONS przygotowuje się do tego wydarzenia z przyjemnością. Przedstawi gościom stoiska targowego innowacyjny plan produkcyjny, szczególnie dotyczący produktów specjalnych.

 

Dotyczy to m.in. prezentacji maszyny zdolnej do pracy w cyklu „IN-OUT”. Składa się ona z trzech elementów uzupełniających wzajemnie w sekwencji produkcji.

 

 

2018 9 58 1

 

2018 9 58 2

 

2018 9 58 3

 

 

Gięcie, hartowanie chemiczne i laminacja

 

Trio to opiera się na długoletnim doświadczeniu w branży budowlanej, doborze odpowiedniej jakości, łatwości sterowania maszyną, długoletniej trwałości, wartości dodanej i konkurencyjności.

 

Cykl produkcyjny zaczyna się od gięcia szkła: piece do gięcia ECO RCN mają sześć indywidualnych sekcji grzewczych, w których ciepło jest przenoszone lub kumulowane wg założonych wymogów produkcyjnych. Proces jest kontrolowany przez jedno urządzenie sterujące z wieloma funkcjonalnościami.

 

Wygięte szkło może być hartowane chemicznie z wykorzystaniem technologii opracowanej przez RCN. Jej zaletą jest perfekcyjna płaskość powierzchni, bez optycznych zniekształceń i wysoka wytrzymałość.

 

Ostatnim etapem, fundamentalnym dla spełnienia wymagań odnośnie szkła bezpiecznego, jest laminacja. Klienci mogą wybrać najlepsze dla siebie rozwiązanie z szerokiej gamy dostępnych rozwiązań.

 

W połączeniu z oferowanymi przez RCN foliami laminującymi – REVA BF – piece do laminowania produkowane przez RCN gwarantują doskonałe produkty laminowane, odpowiadające na większość potrzeb dotyczących produktów specjalnych.

 

Odwiedzający targowe stoisko RCN będą mogli zapoznać się z powyższą koncepcją, zrozumieć i sprawdzić jej znaczenie, zapytać o informację i skonsultować swoje potrzeby z naszym zespołem technicznym.

 

Opisana tu propozycja dotycząca cyklu produkcyjnego będzie przedstawiona przez pracujący z pasją i zaangażowaniem zespół, który na co dzień, z wysiłkiem, doskonali nasze produkty.

 

Firma RCN SOLUTIONS zaprasza więc na swoje stoisko na targach GLASSTEC:

 

R.C.N. SOLUTIONS Srl, hala 12, stoisko A53

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 09/2018

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik