Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 01 okladka

Świat Szkła 01/2021

User Menu

 

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 pl 480x100 AW Banner 201208

FENSTERBAU FRONTALE i HOLZ-HANDWERK nie odbędą się w 2020 roku
Data dodania: 14.04.20

20200303Frontale-dh1

Na tle trwającej pandemii koronowej i jej wpływu na gospodarkę światową NürnbergMesse postanowił, w porozumieniu z Ministerstwem Środowiska i Zdrowia Miasta Norymbergi, nie organizować FENSTERBAU FRONTALE we współpracy z HOLZ-HANDWERK w 2020 r.

 

 

Niepewna sytuacja prowadzi do spadku chęci inwestowania również w przemyśle drzewnym oraz w konstrukcjach okien, drzwi i fasad, w połączeniu ze spadkiem sprzedaży i zaprzestań produkcji.

 

Jednocześnie ograniczona działalność gospodarcza z powodu oficjalnych zamówień i ograniczeń w podróżach międzynarodowych w wielu miejscach utrudnia uczestnikom targów planowanie i przygotowanie się do uczestnictwa.

 

„Chcielibyśmy wyrazić nasze szczere podziękowania za liczne ufne i konstruktywne dyskusje z przedstawicielami branży w ciągu ostatnich kilku dni, którzy wsparli nas w naszym procesie decyzyjnym.

 

Naszym celem jest stworzenie wyjątkowego doświadczenia dla wystawców i odwiedzających z wydarzeniami FENSTERBAU FRONTALE i HOLZ-HANDWERK oraz umożliwienie zróżnicowanego nawiązywania i rozszerzania relacji biznesowych nie mogą zostać zrealizowane pod wpływem kryzysu w Koronie ”- mówi Petra Wolf, Członek Zarządu NürnbergMesse.

 

Na targach FENSTERBAU FRONTALE i HOLZ-HANDWERK 2020 oczekiwano pierwotnie ponad 1300 wystawców z 42 krajów i ponad 110 000 odwiedzających z ponad 100 krajów.

 

Ze względu na zwiększone rozprzestrzenianie się wirusa korony, NürnbergMesse początkowo odłożył FENSTERBAU FRONTALE i HOLZ-HANDWERK od marca do czerwca 2020 r.

 

„Oczywiście żałujemy, że FENSTERBAU FRONTALE i HOLZ-HANDWERK nie mogą mieć miejsca” - dodaje Elke Harreiß, dyrektor FENSTERBAU FRONTALE. „Dla naszych wystawców i odwiedzających chcielibyśmy zorganizować targi w alternatywnym terminie w 2020 roku.

 

Jednak dynamiczny rozwój wokół pandemii koronowej ostatecznie wymaga decyzji o odwołaniu, która jest podejmowana w ścisłej współpracy z Departamentem Środowiska i Zdrowie miasta Norymberga. ”

 

„Po kryzysie potrzeba informacji i wymiany będzie większa niż kiedykolwiek” - mówi Stefan Dittrich, dyrektor HOLZ-HANDWERK. „FENSTERBAU FRONTALE i HOLZ-HANDWERK, jako wiodące targi handlowe, będą nadal oferować orientację sektorową i pozostaną platformami dla sukcesu w biznesie.

 

Właśnie dlatego patrzymy w przyszłość i wyznaczamy kurs na 2022 r. I jesteśmy przekonani, że nic nie zastąpi osobisty kontakt w świecie biznesu ”.

 

Zapisz datę nowego terminu targów:

FENSTERBAU FRONTALE i HOLZ-HANDWERK odbędą się ponownie od 29 marca do 1 kwietnia 2022 r.

 

Zgodnie z harmonogramem i zgodnie z rotacją co dwa lata.

 

Informacje dla wystawców i zwiedzających można znaleźć na stronie:  www.frontale.de/seeyou2022 

FENSTERBAU FRONTALE i HOLZ-HANDWERK nie odbędą się w 2020 roku

 

 

Na tle trwającej pandemii koronowej i jej wpływu na gospodarkę światową NürnbergMesse postanowił, w porozumieniu z Ministerstwem Środowiska i Zdrowia Miasta Norymbergi, nie organizować FENSTERBAU FRONTALE we współpracy z HOLZ-HANDWERK w 2020 r. niepewna sytuacja prowadzi do spadku chęci inwestowania również w przemyśle drzewnym oraz w konstrukcjach okien, drzwi i fasad, w połączeniu ze spadkiem sprzedaży i zaprzestań produkcji. Jednocześnie ograniczona działalność gospodarcza z powodu oficjalnych zamówień i ograniczeń w podróżach międzynarodowych w wielu miejscach utrudnia uczestnikom targów planowanie i przygotowanie się do uczestnictwa.

 

„Chcielibyśmy wyrazić nasze szczere podziękowania za liczne ufne i konstruktywne dyskusje z przedstawicielami branży w ciągu ostatnich kilku dni, którzy wsparli nas w naszym procesie decyzyjnym. Naszym celem jest stworzenie wyjątkowego doświadczenia dla wystawców i odwiedzających z wydarzeniami FENSTERBAU FRONTALE i HOLZ-HANDWERK oraz umożliwienie zróżnicowanego nawiązywania i rozszerzania relacji biznesowych nie mogą zostać zrealizowane pod wpływem kryzysu w Koronie ”- mówi Petra Wolf, Członek Zarządu NürnbergMesse. Na targach FENSTERBAU FRONTALE i HOLZ-HANDWERK 2020 oczekiwano pierwotnie ponad 1300 wystawców z 42 krajów i ponad 110 000 odwiedzających z ponad 100 krajów.

 

Ze względu na zwiększone rozprzestrzenianie się wirusa korony, NürnbergMesse początkowo odłożył FENSTERBAU FRONTALE i HOLZ-HANDWERK od marca do czerwca 2020 r. „Oczywiście żałujemy, że FENSTERBAU FRONTALE i HOLZ-HANDWERK nie mogą mieć miejsca” - dodaje Elke Harreiß, dyrektor FENSTERBAU FRONTALE. „Dla naszych wystawców i odwiedzających chcielibyśmy zorganizować targi w alternatywnym terminie w 2020 roku. Jednak dynamiczny rozwój wokół pandemii koronowej ostatecznie wymaga decyzji o odwołaniu, która jest podejmowana w ścisłej współpracy z Departamentem Środowiska i Zdrowie miasta Norymberga. ”

 

„Po kryzysie potrzeba informacji i wymiany będzie większa niż kiedykolwiek” - mówi Stefan Dittrich, dyrektor HOLZ-HANDWERK. „FENSTERBAU FRONTALE i HOLZ-HANDWERK, jako wiodące targi handlowe, będą nadal oferować orientację sektorową i pozostaną platformami dla sukcesu w biznesie. Właśnie dlatego patrzymy w przyszłość i wyznaczamy kurs na 2022 r. I jesteśmy przekonani, że nic nie zastąpi osobisty kontakt w świecie biznesu ”.

 

Zapisz datę

FENSTERBAU FRONTALE i HOLZ-HANDWERK odbędą się ponownie od 29 marca do 1 kwietnia 2022 r. Zgodnie z harmonogramem zgodnie z rotacją co dwa lata.

 

Informacje dla wystawców i zwiedzających można znaleźć na stronie:  www.frontale.de/seeyou2022

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik