Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 01 okladka

Świat Szkła 01/2021

User Menu

 

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 pl 480x100 AW Banner 201208

 20210102RT Digital

ROLLTECH uruchamia nową stronę internetową i aktualizuje aplikację WINUM dla ekspertów w firmach stosujących ciepłe ramki w szybach zespolonych
Data dodania: 04.08.20

W Rolltech zawsze liczy się wygoda użytkownika. Dzięki nowej stronie internetowej, całkowicie odświeżonemu projektowi i nawigacji, a także zaktualizowanej zawartości aplikacji, która oblicza wartość Psi (liniowy współczynnik przenikania ciepła) dla szyb zespolonych, lider Grupy Fenzi w rozwoju i produkcji ciepłych ramek dystansowych sprawia, że korzystanie z aplikacji umieszczonej w Internecie jest jeszcze bardziej kompletne i łatwe w obsłudze.

 

20200808Rolltech new website lr

 

Zoptymalizowana strona internetowa Rolltech z responsywnym układem wyświetlania, który zapewnia wygodną, wszechstronną nawigację na różnych urządzeniach, jest przeznaczona dla specjalistów w dziedzinie szkła, którzy muszą ocenić kluczowe informacje dla produkcji efektywnych energetycznie izolacyjnych szyb zespolonych.

 

Intuicyjnie i dokładnie przekazuje parametry techniczne szerokiej gamy ciepłych ramek oferowanych przez Glass Alliance - międzynarodową sieć sprzedającą komponenty do szyb zespolonych, w której partnerami są Rolltech, Fenzi i Alu Pro.

 

Nowe funkcje i zawartość odgrywają kluczową rolę w serwisie, który został znacznie wzbogacony o nowe tematy techniczne związane z produktami Grupy. Ulotki, specyfikacje techniczne, certyfikaty i galerie zdjęć jeszcze bardziej ułatwiają dostęp do określonych informacji i ułatwiają zrozumienie zalet każdej technologii.

 

Stała aktualizacja oznacza, że aktualne informacje o produktach i innowacjach są dostępne w czasie rzeczywistym. Szybka reakcja na zapytania o informacje i wyszukiwanie produktów sprawia, że użytkownicy mają łatwiejszy niż kiedykolwiek dostęp do potrzebnych im informacji i kontakt z ekspertami.

 

Odświeżenie obejmowało również aktualizacje aplikacji WinUW, opracowanej przez Rolltech w celu obliczenia wartości Psi dla określonych szyb zespolonych za pomocą kilku prostych kliknięć.

 

To szczególnie przydatne oprogramowanie oblicza współczynnik przenikania ciepła na podstawie parametrów różnych ramek dystansowych użytych w projekcie. Obecnie została poszerzona o asortyment Thermix wśród dostępnych ramek dystansowych.

 

Korzystanie z aplikacji WinUW jest naprawdę proste; wszystko, co musisz zrobić, to wprowadzić pewne dane, aby uzyskać wartość Psi dla wszystkich materiałów ram okiennych i drzwiowych oraz standardowych rozmiarów szyb zespolonych utworzonych z udziałem ramek dystansowych oferowanych przez Glass Alliance. Dla każdej kombinacji wyświetlana jest odpowiednia temperatura krawędzi szyby zespolonej.

 

Aplikacja jest bezpłatna i dostępna w sześciu językach (angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim, włoskim i polskim), a oprócz tego, że jest dostępna na wszystkie urządzenia mobilne za pośrednictwem App Store i Google Play, jest również dostępna bezpośrednio na komputerach PC pod adresem ten link: www.winuw.de/rolltech/.

 

Więcej informacji o produktach Rolltech na stronie: www.rolltech.dk

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik