Czytaj także -

Aktualne wydanie

2023 02 okladka1

Świat Szkła 2/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

baner-www

 

Baner Press Glass final

 

 

 ET-Swiat-Szkla-480x150

Nowy film firmy FOREL jest dostępny online
Data dodania: 06.09.20

Nowy film zatytuowany „FOREL 2020” jest dostępne online. Dzięki tej nowej publikacji medialnej włoski producent maszyn do obróbki szkła płaskiego komunikuje swoje podejście do tegorocznych wyzwań.

 

 

 

Rok 2020 rzeczywiście pozostanie w historii jako jeden z najbardziej przełomowych lat dla całego świata.

 

Wiele rzeczy się zmieniło, niektóre na zawsze. Dla firmy każdy rok przynosi nowe wyzwania, które można pokonać wnosząc nowe pomysły.

 

Niektóre lata są bardziej wymagające niż inne, ale jest tylko jeden sposób, aby iść naprzód: ponowne odnowienie oferty firmy.

 

forel 2

 

Taka też jest filozofia firmy FOREL
„W nadchodzących miesiącach zostaną uruchomione cztery ważne projekty, którym poświęciliśmy znaczne wysiłki i zasoby, aby jeszcze bardziej ugruntować swoją pozycję w globalnej branży automatyzacji produkcji szkła” - komentują Fortunato i Riccardo Vianello, właściciele FOREL

 

” Projekty, które dziś ogłaszamy, można podsumować w czterech słowach: technologia, produktywność, internacjonalizacja i wspomaganie naszych klientów ”.


Jak wyjaśnia film, firma FOREL pracuje nad imponującym powiększeniem swojego zakładu produkcyjnego w Treviso (Włochy) o ponad  60%.

 

Dzięki tej operacji możliwa będzie jednoczesna obsługa większej liczby zamówień, unikając w ten sposób przenoszenia części produkcji do innych lokalizacji: przełoży się to na większą wydajność i szybsze czasy produkcji, przy zachowaniu tej samej jakości gotowy produkt, ściśle „Made in Italy”.

 

forel 3


Nowy oddział FOREL Africa zostanie wkrótce utworzony w Johannesburgu (RPA), aby dalej rozwijać markę na kontynencie afrykańskim, zarówno w zakresie obecności handlowej, jak i obsługi posprzedażowej. Funkcję dyrektora generalnego przejmie menedżer z Afryki Południowej, Afam Ike.

 

forel 5

 

Obsługa klienta, która zawsze była jednym z priorytetów firmy, jest w centrum nowych inwestycji. Zdalna pomoc została wzbogacona o szereg nowych dodatkowych technologii rzeczywistości rozszerzonej, oferujących klientowi najlepszą pomoc w rozwiązywaniu problemów i konserwacji.

 

forel 4

 

Również program szkoleń technicznych, zarówno dla personelu firmy FOREL, jak i dla inżynierów zajmujących się serwisem zarówno zatrudnionych u przedstawiciela firmy Forel jak też u klientów, został wzbogacony o nowe narzędzia multimedialne i interaktywne.

 

Wreszcie, nowe urządzenie do aplikacji termoplastycznej ramki dystansowej (art. TA) jest omówione w prezentacji, poszerzając wiedzę o nowej gamie rozwiązań firmy FOREL.

 

 

FLEXIBLE SPACER APPLICATOR from FOREL

 

Dzięki tym maszynom firma FOREL była w stanie opracować innowacyjne rozwiązania dla tego rodzaju obróbki wyrobów szklanych, optymalizując nie tylko stosowanie ramki dystansowej, ale cały proces montażu szyby zespolonej.

 

„Każdy rok ma swoje własne wyzwania i możliwości”, podsumowują Fortunato i Riccardo Vianello, właściciele FOREL

 

„Firma FOREL jak zwykle odpowie na wyzwania roku 2020: ponowne unowocześnienie firmy wraz z nowymi projektami”

 

Giacomo Molucchi

 

 2020 10 03 1

(kliknij na zdjęcie aby powiekszyć)

   

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji:  Świat Szkła 10/2020 
  

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także