Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 07 okladka1

Świat Szkła 07-08/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

baner klej do luster 7 7 2021

 

 Banner Firma Vitrum fiale

 

 

480x100

 

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

Czy montują Państwo lustra u klienta za pomocą kleju silikonowego?
 
Czy uważają Państwo, że klej do luster LAKMA jest lepszy od innych klejów dostępnych na rynku?
 
Czy stosują Państwo klej do luster firmy LAKMA?
   
CRISTALERIA CREVILLENTE – różnorodność, innowacyjność i konkurencja… z maszynami FOREL
Data dodania: 28.06.21

CRISTALERIA CREVILLENTE została założona w Loringuilla (Walencja, Hiszpania) w 1972 roku. Jako wiodąca marka na rynku krajowym firma produkuje szyby zespolone do zastosowań mieszkaniowych i komercyjnych, a także przeszklenia do realizacji wewnętrznych i wykorzystywanych w innych projektach specjalnych. Obecnie firma zatrudnia około stu osób. Prowadzi ją dwóch braci - José Luisa Fernández i Joaquína Garcíę Fernández.

 

2021 06 28 1

Joaquin García Jiménez i Joaquin García Fernández (CRISTALERÍA CREVILLENTE)

 


CRISTALERIA CREVILLENTE to firma o ugruntowanej pozycji na rynku hiszpańskim. Jaka była wizja jej sukcesu?
Nasza podróż jako firmy to złożona historia, która obejmuje prawie 50 lat. CRISTALERIA CREVILLENTE rozpoczęła działalność jako firma rodzinna i przez lata stale się rozwijała, aby stać się jednym z wiodących graczy na hiszpańskim rynku szkła.

 

Ta podróż składała się z wielu różnych wydarzeń i etapów, z udziałem wielu osób, ale przebiega przez nią stały wątek – CRISTALERIA CREVILLENTE zawsze dążyła do dywersyfikacji swojej produkcji i ciągłego inwestowania w nowe narzędzia i rozwiązania. Chcemy nadal oferować naszym klientom więcej możliwości zarówno pod względem jakości, jak i rodzaju wyrobów. To duch, który pozwolił nam się rozwijać I determinuje nasze działania każdego dnia.

 

2021 06 28 2

Linia „Residential (Mieszkaniowa)” do produkcji szyb zespolonych od FOREL

 

 

Jaka jest dystrybucja produktów firmy? Kim są jej główni klienci?
Naszym celem jest głównie rynek krajowy, gdzie zaopatrujemy duże firmy w sektorze mieszkaniowym oraz komercyjnym. Pracujemy głównie nad dużymi zamówieniami, które wymagają dużej produkcji seryjnej i najwyższej precyzji w obróbce. Takie długofalowe projekty wymagają doskonałej jakości I staranności.

 

Aby temu sprostać i spełnić nietypowe oczekiwania wymagających klientów, musieliśmy wyposażyć nasz park maszynowy najlepsze dostępne linie produkcyjne do wyrobu szkła izolacyjnego i obróbki krawędzi. Naszymi klientami są również mniejsze firmy, które specjalizują się w konkretnych instalacjach, gdzie wymagany jest wysoki poziom profesjonalizmu. Wśród urządzeń, z których korzystamy na co dzień, znajduje się kilka rozwiązań firmy FOREL, z którą współpracujemy od wielu lat.

 

 2021 06 28 3

Linia „Jumbo” do produkcji szyb zespolonych od FOREL

 


W chwili obecnej wykorzystujemy dwie linie Forel do obróbki krawędzi pionowych (jedna z nich jest również wyposażona w pionową maszynę CNC do wiercenia i frezowania) oraz dwie linie do szyb zespolonych (jedna to model “Jumbo”, druga “Residential”). Linia “Residential” została zainstalowana kilka miesięcy temu. Byliśmy bardzo zadowoleni z wydajności jej większej „siostry”, ale duża liczba zamówień skłoniła nas do dywersyfikacji przetwarzania.

 

Teraz możemy poświęcić Jumbo projektom komercyjnym i bardziej szczegółowej obróbce, a także oczywiście montażowi dużych szyb zespolonych (okna sklepowe, przeszklenia, szkło elewacyjne itp.). W tym czasie linia „Residential” jest wykorzystywana do zamówień „seryjnych” w sektorze mieszkaniowym. Okazała się niezawodna i szybka w produkcji, co pozwala nam na bardziej wydajną organizację naszych “przepływów” produkcyjnych i poprawę jakości naszych produktów, przy jednoczesnym skróceniu czasu dostawy.

 

 2021 06 28 4

Linia do obróbki krawędzi (szlifowanie, polerowanie, wiercenie, frezowanie)

 

Miniony rok był trudnym czasem dla wszystkich firm produkcyjnych. Jakie są oczekiwania firmy wobec rynku szkła?
Z pewnością przyszłość nie rysuje się łatwo. Z dużym prawdopodobieństwem możemy spodziewać się wzrostu konkurencyjności w wyniku kryzysu, którego doświadczyliśmy. Ale nasza przezorność i dalekowzroczność będzie procentowała w okresie po-Covidovym.

 

 2021 06 28 5

Linia do obróbki krawędzi od FOREL

 

CRISTALERIA CREVILLENTE zawsze bowiem inwestowała w bieżące i przyszłe potrzeby, aby wykorzystywać najnowocześniejsze rozwiązania jeśli chodzi o technologię i linie produkcyjne. Ufamy, że dotychczasowe zaangażowanie pozwoli nam nadal konkurować i spotykać się z aprobatą naszych klientów.

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji:  
Świat Szkła 6/2021  

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik