Aktualne wydanie

2022 10 okladka

Świat Szkła 10/2022

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

 banner konferencja 2022 11c2

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

VERTILINE - aluminiowe okładziny elewacyjne od Yawal
Data dodania: 23.02.22

20220217yawalAluminiowe okładziny elewacyjne znajdują szerokie zastosowanie w Europie Zachodniej, zarówno w budownictwie jednorodzinnym, jak i rezydencyjnym. Moda na tego typu produkty od jakiegoś czasu funkcjonuje również w Polsce.

Yawal prezentuje nowość w swojej ofercie - lamele aluminiowe, które można montować zarówno wewnątrz budynku, jak i na ścianach zewnętrznych.

Aluminiowe okładziny elewacyjne znajdują szerokie zastosowanie w Europie Zachodniej, zarówno w budownictwie jednorodzinnym, jak i rezydencyjnym. Moda na tego typu produkty od jakiegoś czasu funkcjonuje również w Polsce.

Yawal prezentuje nowość w swojej ofercie - lamele aluminiowe, które można montować zarówno wewnątrz budynku, jak i na ścianach zewnętrznych.

Lamele VERTILINE są eleganckie, mają w sobie jednocześnie nowoczesność i styl. Lamele systemu VERTILINE można układać pionowo, poziomo lub pod dowolnym kątem.

 

20220217yawal

 

Zalety systemu VERTILINE

System VERTILINE to nowy trend w architekturze, w którym istotna jest spójność całej bryły budynku oraz jednolity design. Znajdują zastosowanie zarówno w budownictwie jednorodzinnym i rezydencyjnym, ale również w innego typu obiektach. Elewacja w okładzinie VERTILINE może być wykonana w całości lub tylko w kilku fragmentach podkreślających wyjątkowy charakter ozdabianej nią powierzchni.

 

System VERTILINE można stosować również jako osłonę przeciwsłoneczną. Wystarczy systemowo zamocować klipsy dekoracyjne na oknach, drzwiach lub innych elementach stolarki.

 

20220217yawal1

 

Wśród najważniejszych zalet lameli z aluminium można wyróżnić:

- Wysoka trwałość, dzięki zabezpieczeniu profili warstwą lakieru proszkowego

- Lamele VERTILINE nie wymagają konserwacji

- Nieograniczone możliwości kolorystyczne – panele można malować na dowolne barwy z palety RAL, NCS lub innej. Można uzyskać także strukturę imitującą drewno, kamień elewacyjny itd.

- Łatwość montażu (dzięki lekkości aluminium).

- Szeroka oferta klipsów dekoracyjnych

- Ciekawe efekty wizualne bazujące na oświetleniu LED.

 

20220217yawal2

 

Nowoczesny i piękny dom z systemem VERTILINE

Nowoczesne trendy w architekturze dążą do jednolitości całego domu pod kątem designu i koloru. Dzięki oferowanym przez YAWAL lamelom, osiągnięcie takiego efektu będzie bardzo proste. Możliwość doboru praktycznie dowolnego koloru oraz struktury umożliwi stosowanie tych lameli przy różnych stylach architektonicznych – każdy stworzy dom w swoim stylu!

Na szczególne wyróżnienie zasługują również profile systemowe przygotowane do montażu oświetlenia LED w dwóch wariantach. Pierwszy wariant ze światłem bezpośrednio od czoła profilu aluminiowego. Drugi wariant z listwą LED montowaną z boku profilu lameli - dające efekt rozproszenia światła. Ułatwi to stworzenie jeszcze piękniejszej kompozycji.

Okładziny elewacyjne wpisują się również w trend polegający na spójnych architektonicznie rozwiązaniach dla: elewacji, drzwi panelowych, bram garażowych, okien, drzwi i ogrodzeń.

System VERTILINE dostępny w ofercie Yawal od 01.04.2022 VERTILINE - aluminiowe okładziny elewacyjne od Yawal 

 

20220217yawal3

 

20220217yawal4

 

20220217yawal5