Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 07 okladka

Świat Szkła 07-08/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

SWISSPACER = solidny partner w biznesie
Data dodania: 11.01.18

Rok 2017 to bardzo intensywny czas dla SWISSPACER – wzrost obrotów z obecnymi i nowymi partnerami handlowymi oraz intensywne działania rynkowo-marketingowe. 

 

Uczestniczyliśmy w wielu sympozjach i seminariach, gdzie temat ciepłej ramki dystansowej SWISSPACER był omawiany bardzo szczegółowo. W 2017 roku oddano do użytkowania wiele budynków ze stolarką okienną zawiarającą ramki dystansowe SWISSPACER – wiele z nich to ciekawe technicznie i prestiżowe obiekty – poniżej prezentujemy kilka z nich:

 

 

Dworzec Zachodni Warszawa West Station

 

 

2017 12 14 1

 

 

Duży kompleks 3 biurowców przy stacji kolejowej Warszawa Zachodnia.

 

Nowoczesny design, wysoki poziom jakościowy i doskonałe skomunikowanie niezależne od korkujących się ulic.

 

Przejście do dworca poprzez specjalny łącznik. Ponad 100 000 mb ramki SWISSPACER zastosowane w oszkleniu wykonanym przez firmę GlasTech ze Swarzędza.

 

 

Hotel Europejski Warszawa

 

 

2017 12 14 2

 

 

Renowacja budynku datowanego na 1661 r. W miejsce strychu wybudowano dwie kondygnacje powiększając tym samym zaplecze tego prestiżowego budynku.

 

Jest on ulokowany w samym centrum Warszawy i wkrótce zostanie oddany do użytkowania.

 

Górna część okien wykonane przez Opal Grodzisk zawiera ramki dystansowe SWISSPACER przetworzone przez GlasTech Swarzędz.

 

 

(...)

 

Żoliborz Artystyczny Warszawa

 

 

2017 12 15 1

 

 

Ciekawy kompleks budynków tworzący ciepły charakter dzielnicy zdobył Nagrodę Architektoniczną Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy uwzględniając oferowane rozwiązania architektoniczne.

 

W wielu miejscach wysokiej jakości stolarka zawiera ciepłą ramkę dystansową SWISSPACER.

 

 

„TheRace of My Life”

 

 

2017 12 15 2

 

2017 12 15 3

 

 

Do naszych najważniejszych aktywności marketingowych SWISSPACER w mijającym roku możemy zaliczyć sponsoring akcji CSR „TheRace of My Life” prezentującym dla marynarza Matthias Eigenmann – uczestnika regat żeglarskich „Clipper Round the World”.

 

Pasją Matthiasa, którą podziela SWISSPACER, jest ochrona środowiska. Pieniądze ze sponsoringu zostaną przekazane na rzecz projektu „Ocean Cleanup”, który koncentruje się na opracowywaniu nowych technologii pomagających oczyszczać morza i oceany z tworzyw sztucznych i innych odpadów.

 

 

Rozbudowa zakładu w Gliwicach

 

Rok 2017 to bardzo ważny, kolejny krok na drodze do rozbudowy naszego zakładu i magazynu w Gliwicach. Instalacje kolejnych linii produkcyjnych już trwają i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych obecnych i przyszłych klientów na początku przyszłego roku zaczynają pracę pełną parą.

 

 

Branża okienna

 

Oprócz typowego układu sprzedający – kupujący działamy bardzo aktywnie w zakresie pull-marketingu generując zapotrzebowanie na korzyści płynące z zastosowania ciepłej ramki dystansowej SIWSSPACER. Propagujemy nasze zalety dla architektów, inwestorów jak i wszelkich zainteresowanych tematem termoizolacyjności w zakresie stolarki otworowej, pokazując jak relatywnie duży wpływ na termikę okna mają nasze produkty – wybór wydaje się oczywisty. Tym bardziej ze jest to produkt o wysokiej efektywności i ciekawym designie matowej nierefleksyjnej powierzchni.

 

 

Nowe produkty

 

Nie ustajemy w poszerzaniu naszej oferty produktowej – w tym roku zaproponowaliśmy kolejne szerokości szprosów wiedeńskich. Coraz częściej klienci wybierają okna z szybami zespolonymi o wysokim współczynniku izolacyjności na poziomie Ug=0,5 W/m2K gdzie stosowane są ramki dystansowe 18 mm i właśnie dla tego typu układu proponujemy szersze szprosy. To krok w kierunku dostosowywania się z ofertą do oczekiwań gdyż intensywnie wsłuchujemy się w sugestie ze strony klientów, firm okiennych jak i ostatecznego klienta, analizując nasze możliwości produkcyje i rynkowe. Chcemy być postrzegani nie tylko jako dostawca pewnych rozwiązań ale także jako solidny partner w biznesie.

 

Na koniec 2017 roku dziękujemy Wszystkim naszym klientom, partnerom, projektantom fasad, architektom za współpracę oraz życzymy Wszystkim Państwu udanych, rodzinnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia i samych sukcesów w nadchodzącym 2018 roku.

 

 

 

 Zdjęcia Rafał Rączka
ze zgodą na ich publikację

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 12/2017

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
01 chik