Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 

Swiat Szkla Skyscraper 08-2020 final

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Dwie innowacyjne linie technologiczne BYSTRONIC GLASS dla B’VARIO TPS® IG w Northeast Building Products w Filadelfii
Data dodania: 23.01.19

Wysokie standardy firmy BYSTRONIC GLASS zapewniają jej wiernym klientom zdecydowanie znaczącą przewagę na rynku cechującym się silną konkurencyjnością.

 

Zatrudniająca ponad 650 pracowników firma Northeast Building Products (NBP), z siedzibą w Filadelfii PA, USA, produkuje wysokiej jakości i energooszczędne okna, drzwi i produkty pomocnicze na rynek okien i drzwi dla budownictwa mieszkaniowego.

 

 2019 01 35 1

Dwie linie B’VARIO TPS® IG firmy BYSTRONIC GLASS spotkały się w Northeast Building Products w Filadelfii (USA) [© BYSTRONIC GLASS]

 

Alan Levin, prezes NBP, współpracuje z BYSTRONIC GLASS od 2009 roku, gdy zainwestował w technologię obróbki krawędzi Sashlite™, SashLine, wdrażając strategię dywersyfikacji i rozwoju firmy.

 

Po osiągnięciu znaczącego rozwoju w ciągu ostatnich 10 lat, Northeast Building Products zainwestowało ostatnio w nowy, nowoczesny zakład produkcyjny o powierzchni 104 000 stóp kwadratowych.

 

Ta inwestycja o wartości 15 milionów dolarów pozwoli firmie Northeast Building Products na realizację najbliższych i długoterminowych celów jej strategii rozwojowej.

 

Nowa instalacja zwiększy zdolności produkcji okien i produkcji szyb izolacyjnych, które będą produktami wytwarzanymi z użyciem ramek dystansowych TPS®, na dwóch linach szyb zespolonych B’VARIO TPS® firmy BYSTRONIC GLASS.

 

Ta nowa inwestycja pozwoli Northeast Building Products na zajęcie uprzywilejowanej pozycji przy zaspokajaniu potrzeb produkcyjnych jej klientów dzięki wytwarzaniu ponad 1800 jednostek szyb zespolonych na zmianę i jednocześnie spełnianiu potrzeb wzrastającego popytu na wysokiej jakości okna, teraz i w przyszłości.

 

TPS® lub Thermo Plastic Spacer (ramka z tworzywa termoplastycznego) jest rzeczywiście odpowiadającym potrzebom systemem ramek dystansowych, dostępnym na rynku.

 

Jako oryginalny twórca procesu produkcji TPS® IG firma BYSTRONIC GLASS udoskonalała ten proces technologiczny przez 25 lat intensywnych doświadczeń.

 

 2019 01 35 2

TPS® jest rzeczywiście odpowiadającym potrzebom systemem ramek dystansowych, dostępnym na rynku [© BYSTRONIC GLASS]

 

W wyniku uzyskano szyby zespolone o jednych z najlepszych właściwościach termicznych, trwałości i niezawodności, stałej jakości i walorach estetycznych.

 

W połączeniu ze zwiększoną wydajnością procesu produkcyjnego oraz ogólnego zmniejszenia odpadów i nakładu pracy TPS® przyczynia się do zmniejszenia kosztów bezpośrednich zapewniając sukces klientom.

 

Większy zakres działalności dzięki efektywnym technikom produkcji TPS® pozwala na oszczędniejsze wytwarzanie przy bieżącej produkcji ramek o zróżnicowanych szerokościach, zintegrowanych kształtach i specjalnych formatkach oraz możliwości pracy z plikami danych i bez nich w odniesieniu do prostokątów. Scott Knisely, prezes BYSTRONIC GLASS Inc. odpowiadający za rynek amerykański, komentuje:

 

— Gospodarka w Ameryce Północnej jako całość była niezwykle solidna we wszystkich sektorach rynków budownictwa, zarówno przemysłowego, jak i mieszkaniowego i stanowiło to siłę napędową dla bicia nowych rekordów przez produkty, związane ze szkłem.

 

Istnieje większe zapotrzebowanie na produkty o wyższej jakości w kluczowych sektorach rynkowych w Ameryce. Silna gospodarka wymaga od klientów świeżego spojrzenia na sposób wytwarzania ich kluczowych produktów.

 

 

 2019 01 35 3

BYSTRONIC GLASS jest twórcą technologii TPS® [© BYSTRONIC GLASS]

 

— Istnieje obecnie bardzo duży popyt na rozwiązania, które charakteryzują się innowacyjną, wysoką wydajnością, takie jak TPS®, jak również wysokim poziomem zautomatyzowania — kontynuuje Scott Knisely. Alan Levin, prezes Northeast Building Products, komentuje:

 

— Od wielu lat pozostawaliśmy pod wrażeniem marki BYSTRONIC GLASS, posiadając dwie oryginalnie zainstalowane linie produkcyjne SashLine w naszych zakładach.

 

Wobec osiągnięć, uzyskiwanych przy użyciu tych urządzeń naturalne było wyszukanie i zainwestowanie w maszyny, które popchną to przedsięwzięcie do przodu i zapewnią sukces naszym klientom.

 

Zespół BYSTRONIC GLASS zawsze jest niezmiernie pomocny, jeżeli chodzi o szkolenie, montaż i całokształt pomocy dla klienta. Scott Knisely zaś stwierdza:

 

— TPS® jest pionierskim procesem produkcji szyb zespolonych i jest zgodny z etosem BYSTRONIC GLASS, którym jest zapewnianie klientom efektywnych, dostosowanych do ich potrzeb rozwiązań, pozwalajacych na osiąganie optymalnych wyników.

 

Oczekujemy dalszego utrzymywania partnerskich więzi z Alanem Levinem i pracownikami Northeast Building Products w przyszłości.


www.bystronic-glass.com
www.nbpwindows.com

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 1/2019

 

2019 01 35 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
01 chik