Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 

Swiat Szkla Skyscraper 08-2020 final

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Ruszyły przygotowania do piątej edycji MONTERIADY
Data dodania: 03.12.19

Gdzie można zobaczyć na żywo prawidłową instalację rozwiązań z zakresu stolarki budowlanej krok po kroku? Na Targach Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu, za sprawą MONTERIADY, którą od 2016 roku organizuje cyklicznie Związek POiD wraz z Partnerami.

 

2019 12 04 1

 

Już wkrótce, w 2020 roku, najnowsza odsłona inicjatywy. Na odwiedzających stoisko, oprócz pokazów prawidłowego montażu nowości produktowych z branży stolarki budowlanej, czeka wiele nowych atrakcji.

 

Targi Budownictwa i Architektury BUDMA od lat skupiają całą branżę budowlaną. Dziś już trudno wyobrazić sobie to miejsce spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu czy inwestorami, bez MONTERIADY, której formuła jest czymś wyjątkowym na rynku.

 

2019 12 04 2

 

Na pokazy prawidłowej instalacji stolarki budowlanej i towarzyszących jej rozwiązań nie tylko patrzy się z zaciekawieniem, jak na dobre widowisko z wartką akcją, lecz także za ich pośrednictwem wiele można się nauczyć.

 

Uświadamiają odbiorcom, że dobry montaż odgrywa ogromną rolę w realizacji inwestycji, dzięki niemu zyskujemy bowiem gwarancję satysfakcji bezproblemowego użytkowania budynku. Ten komfort stanowi ogromną wartość dodaną do zakupu wysokiej jakości, coraz bardziej zawansowanych technologicznie produktów.

 

2019 12 04 3

 

Podobnie jak w lutym tego roku, najnowsza MONTERIADA będzie realizowana na stoisku o powierzchni aż 300 m2. W 2020 r. przewidziana jest jednak zupełnie nowa jego architektura z podziałem na cztery główne strefy.

 

Z frontu będzie mieścić się nowoczesna platforma, na której zostaną zaprezentowane montaże nowości produktowych Partnerów inicjatywy, w powtarzających się każdego dnia targowego cyklach.

 

2019 12 04 4

 

Obok niej znajdzie się specjalnie wydzielony i zaprojektowany sektor m.in. dla monterów, gdzie profesjonaliści będą mieli szansę zdobyć atrakcyjne szkolenia zawodowe.

 

Z boku usytuowana zostanie z kolei zupełna nowość – strefa budowy domu na żywo, która z pewnością przyciągnie rzesze osób, chcących zobaczyć z bliska każdy element ściany budynku i jej profesjonalnego wykończenia.

 

Zaś w sercu stoiska, za przeszkleniem, znajdzie się część kawiarniana dla biznesu, gdzie w środę – 5 lutego 2020 roku – odbędzie się również konferencja prasowa Związku POiD.

 

Tu prowadzone będą także wykłady interesujące dla przedstawicieli branży budowlanej. W tej przestrzeni zaplanowana jest też debata dla uczniów klas o profilu „monter stolarki budowlanej”.

 


Paweł Wróblewski, Dyrektor Związku POiD: — Już piąty raz Związek POiD, przy wsparciu Partnerów – największych firm z branży stolarki budowlanej w Polsce, będzie organizował MONTERIADĘ na Targach Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu.

 

Jesteśmy dumni, że z każdym kolejnym rokiem wydarzenie nabierało większego rozmachu i elektryzowało coraz liczniejsze grono osób – nie tylko reprezentantów naszego sektora gospodarki, lecz także inwestorów indywidualnych, o których uwagę, jako instytucja zaangażowana społecznie, w temacie dobrego montażu stale zabiegamy, m.in. za pomocą kampanii edukacyjnej „DOBRY MONTAŻ”.

 

Mam nadzieję, że 2020 rok okaże się jeszcze bardziej przełomowy dla tej ważnej inicjatywy.

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji:  Świat Szkła 12/2019
 

 

 

wytyczne montazu

 

    Informacje na temat Wytycznych montażu mozna uzyskać bezpośrednio w redakcji miesięcznika Świat Szkła:

 

   - Agata Kostrzewa         Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

  - Agnieszka  Roguska     Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.     

 

   oraz dziale dystrybucji

 

   - Iwona Markowska    Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 więcej informacji też na stronie o Wytycznych do montaż okien i drzwi zewnętrznych tzw Instrukcja RAL

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
01 chik