Czytaj także -

Aktualne wydanie

2023 02 okladka1

Świat Szkła 2/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 LiSEC SS Konfig 480x120

et-swiat-szkla-480x120-02

 

 Online Banner480100 px

 

 partnerzy medialni baner

 

BeSeal: wodoszczelne połączenie w budownictwie
Data dodania: 26.08.20

BeSeal to wodoszczelne połączenie austriackiej firmy Kraus GmbH, które pozwoli łączyć powierzchnie szklane w różnych płaszczyznach, dzięki szerokim możliwościom regulacji.

 

„BeSeal Waterproof” to chroniony patentem system austriackiej firmy Kraus GmbH, który będzie dostępny na rynku w pierwszej połowie 2020 roku.

 

Adapter oraz profil do balustrad całoszklanych „BeSeal” mogą być zastosowane w sektorze prywatnym, jak i w budynkach użyteczności publicznej.

 

 2020 07 05 1

 

Wodoodporne połączenie konstrukcyjne „BeSeal Waterproof” austriackiej Firmy Kraus GmbH, które pojawi się na rynku w pierwszej połowie 2020 roku.

 

Do wyboru będą dostępne dwa warianty: Wariant nr 1 to adapter, za pomocą którego można łączyć niezależnie od systemu balustrady całoszklane, daszki do szkła, reklamy na fasadach, fasady, konstrukcje dachowe (m.in. instalacje fotowoltaiczne) oraz inne zastosowania, gdzie ważna jest szczelność, wodoodporność oraz możliwość regulacji.

 


Średnica adaptera wynosi 70 mm, a dostępne są 3 różne warianty wysokości (55, 70, 85 mm), z których każdy dodatkowo można regulować do 15 mm. Dużą zaletą są tu ocynkowane kotwy, w zupełności wystarczające do montażu.

 

Wariant nr 2 to aluminiowy profil podłogowy do balustrad całoszklanych. Profil ma regulowaną wysokość oraz dodatkowo regulowany obustronnie kąt nachylenia szkła do 2o.

 

Woda w profilu jest we właściwy sposób odprowadzana a połączenie z podłożem wodoszczelne.  Profile maskujące będą dostepne we wszystkich kolorach RAL.

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji:  Świat Szkła 07-08/2020
   

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec