Czytaj także -

Aktualne wydanie

2023 02 okladka1

Świat Szkła 2/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 LiSEC SS Konfig 480x120

et-swiat-szkla-480x120-02

 

 Online Banner480100 px

 

 partnerzy medialni baner

 

Prezentacja Glass-Serwis
Data dodania: 10.09.22

 

Firma Glass-Serwis została założona w grudniu 2005 roku, a zatem historia jej funkcjonowania nie jest szczególnie długa. Jednak w stosunkowo nieznacznym okresie istnienia niewielkie i nieznane nikomu przedsiębiorstwo stało się rozpoznawalnym podmiotem na rynku producentów maszyn i urządzeń do obróbki szkła.

 

2022 09 03 1

 

Owo przeobrażenie było możliwe dzięki nieustannemu, dynamicznemu rozwojowi na trudnym i wymagającym, szczególnie dla niewielkich i nowych firm, rynku. Inwestując w nowoczesne technologie i dbając o podążanie za europejskimi, jak również światowymi trendami, firma Glass-Serwis stopniowo zdobywała coraz bardziej ugruntowaną pozycję w branży szklarskiej, przebijając się w niej niemal od podstaw.

 

Stało się to z udziałem odpowiednio przygotowanej, profesjonalnej, wykwalifikowanej kadry pracowniczej, gotowej do systematycznego oraz konsekwentnego podnoszenia własnych umiejętności i kwalifikacji w trosce o dobro klienta. W dotychczasowej działalności wyprodukowaliśmy już między innymi różnego rodzaju wiertarki do szkła, szlifierki do szkła, linie do rozkroju szkła laminowanego oraz zaawansowane systemy magazynowe.

 

Maszyny produkowane przez nas cieszą się bardzo dobrą opinią dzięki najwyższej jakości materiałom wykorzystywanym do ich produkowania oraz nieustannemu unowocześnianiu produktów z myślą o klientach, a także z uwagi na łatwość obsługi i konkurencyjność cen.

 

Jako poważny podmiot branży szklarskiej, firma Glass-Serwis stale kooperuje z innymi producentami o podobnym zakresie świadczonych usług, funkcjonującymi na obszarze obejmującym jej działanie.

 

2022 09 03 5Cenimy sobie wzajemną wymianę doświadczeń i jesteśmy pozytywnie nastawieni do współpracy korporacyjnej, co w naszym przeświadczeniu może jedynie wpływać na rozwój firmy, ulepszanie jej oferty oraz wzmacnianie pozycji na rynku, a także budować pozytywne relacje z klientami poprzez pozyskiwanie ich zaufania jako sprawdzony producent.

 

 

   

 2022 09 03 3 2022 09 03 2 2022 09 03 4

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji:  
Świat Szkła 9/2022 

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec