Aktualne wydanie

2020 04 okladka

Świat Szkła 04/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 20200212a-SWIAT-SZKLA-HALIO-160X600-V3

  

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Zmiany w sposobie hartowania
Data dodania: 06.03.09

Przez wiele lat swojego funkcjonowania, firma KERAGLASS zdołała się wyróżnić na tle konkurentów dzięki umiejętności dostarczania kompletnych rozwiązań dla branży szklarskiej w sektorze hartowanego szkła płaskiego i krzywoliniowego oraz w sektorach grawerowania i emaliowania.KFO Keraglass Flat Oscillating Furnace

Jest to najbardziej zaawansowana rodzina oscylacyjnych pieców do hartowania każdego typu szkła płaskiego oraz specjalnego szkła float, najnowszej generacji. Wyróżnia się przede wszystkim dzięki swojej niezawodności, jakości hartowania i prostocie użytkowania. Dostępna jest szeroka gama wymiarów urządzenia, od 1250x2400 mm, aż do wersji jumbo: 3210x7000 mm.

KFO Convection

Rodzina pieców oscylacyjnych przeznaczona dla firm specjalizujących się w obróbce szkła do architektury, szczególnie przydatna do produkcji dużych serii. Konstrukcja obejmuje pre-komorę umiejscowioną przed zwykłą komorą ogrzewczą. Taka sekcja ma te same wymiary co sekcja promieniowa-

nia, a proces ogrzewania zachodzi dzięki systemowi konwencji wzmocnionej. Ogrzewanie szkła w dwóch stadiach pozwala na uniknięcie szoku termicznego, zniekształceń w tafli na początku cyklu, a ponadto zmniejsza się czas obróbki, podnosząc wydajność, przy jednoczesnym zachowaniu perfekcyjnej jakości.

KUF

Grupa pieców hartowniczych doskonałych szczególnie do hartowania dużych serii, także tafli o niewielkich grubościach (2,8-10 mm), jak na przykład: szkło do produkcji kabin prysznicowych, sprzętu AGD, dodatków do mebli, ekranów telewizyjnych itd. Typoszereg zawiera urządzenia od 37 do 55 mt, z otworem wejściowym do 1250 mm.

KBFO

Najnowsze produkty, urządzenia o najwyższym poziomie technologicznym, przeznaczone do hartowania szkła płaskiego oraz krzywoliniowego. Wszechstronne w użytkowaniu, o wysokiej jakości, nadają się również do obróbki szkła w branży samochodowej.

Software

„Serce" każdego z wymienionych urządzeń, zostało rozwinięte w prosty instrument, pozwalający na zarządzanie każdym parametrem w najmniejszych detalach. By dodatkowo ułatwić pracę i kontrolę nad strefą ogrzewania, każde urządzenie jest wyposażane w IR Scanner, który kontroluję temperaturę szkła. Tak otrzymane dane pozwalają „na własne oczy" ocenić temperaturę w każdym punkcie tafli i dokonać ewentualnych korekcji.

Rozwiązania Keraglass pozwalają na:

• Hartowanie szkła nawet bardzo cienkiego

• Hartowanie małych elementów

• Hartowanie dużych tafli

• Hartowanie szkła niskoemisyjnego

• Hartowanie szkła o zakrzywieniu cylindrycznym i sferycznym

• Utrzymywanie jakości wymaganej w sektorze samochodowym

• Utrzymywanie jakości geometrycznej, która umożliwia późniejsze laminowanie tafliPiece firmy Keraglass znajdują się ofercie firmy ITALCOMMA sp. z o.o. ze Skórzewa, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

więcej informacji: Świat Szkla 4/2005

 

 

 

 

01 chik
01 chik