Jedno narzędzie o dużej mocy do wielu zastosowań w domu i ogrodzie

Uniwersalna piła Skil 5330AA to kompaktowe narzędzie o dużej mocy do cięcia różnych materiałów. Majsterkowicze znajdą w niej nieocenioną pomoc – piła poradzi sobie doskonale w pracach związanych z cięciem paneli podłogowych, płytek ceramicznych, płyt drewnianych, profili aluminiowych, rur z tworzywa sztucznego. I wielu innych!

 

 

 20150315Bosch PT7a-03.15

Uniwersalna piła Skil 5330AA to kompaktowe narzędzie o dużej mocy do cięcia różnych materiałów. Fot. SKIL

 

Dzięki wydajnemu silnikowi o mocy 600 W i dużej głębokości cięcia - 28,5 mm - narzędzie z łatwością radzi sobie z wieloma zadaniami. Tym jednym kompaktowym urządzeniem użytkownik może wykonać większość prac wymagających cięcia – w domu i w ogrodzie.

Skil 5330AA pomoże przy układaniu podłóg (panele laminowane), remoncie łazienki (płytki ceramiczne i rury z tworzywa sztucznego), montażu ogrodzenia w ogrodzie (deski drewniane), montażu drzwi przesuwnych w szafach (szyny aluminiowe), wycinaniu otworu na gniazdo elektryczne w płytach (łatwe cięcia wgłębne) i wielu innych pracach!

 

 

 20150315Bosch PT7b-03.15

Skil 5330AA pomoże przy układaniu podłóg (panele laminowane), remoncie łazienki (płytki ceramiczne i rury z tworzywa sztucznego), montażu ogrodzenia w ogrodzie (deski drewniane), montażu drzwi przesuwnych w szafach (szyny aluminiowe), wycinaniu otworu na gniazdo elektryczne w płytach (łatwe cięcia wgłębne) i wielu innych pracach! Fot. SKIL

 

Kompaktowa piła Skil 5330AA jest lekka i można ją obsługiwać jedną ręką, co zapewnia użytkownikom maksimum swobody podczas pracy. Piła ma też wbudowany w uchwyt schowek na klucze, dzięki czemu zawsze łatwo je znaleźć.

Piła Skil jest dostarczana wraz z dwiema tarczami HSS (80 zębów), które zapewniają szybkie cięcie różnego rodzaju materiałów, oraz tarczą diamentową do cięcia płytek ceramicznych. W wyposażeniu znajduje się także prowadnica równoległa ułatwiająca cięcie oraz wąż do podłączenia odkurzacza, który zapewnia niską emisję pyłu w czasie pracy.

 

 

20150315Bosch PT7c-03.15

Kompaktowa piła Skil 5330AA jest lekka i można ją obsługiwać jedną ręką,
co zapewnia użytkownikom maksimum swobody podczas pracy. Fot. SKIL

 

Zalety uniwersalnej piły SKIL 5330AA

- Cięcie różnych materiałów jednym narzędziem: drewno, panele laminowane, płytki ceramiczne, aluminium i tworzywa sztuczne

- Wysokiej mocy silnik 600 W motor i duża głębokość cięcia 28,5 mm

- Maksimum swobody podczas pracy; niska waga i obsługa jedną ręką

- Idealne narzędzie do cięć wgłębnych

- Blokada wrzeciona ułatwia wymianę tarcz

- Wskaźnik zasilania na włączniku informuje, że narzędzie jest podłączone do sieci

- W wyposażeniu standardowym znajduje się prowadnica równoległa i wąż do podłączenia odkurzacza

- Wbudowany schowek na klucze bezpośrednio na narzędziu

- W wyposażeniu standardowym znajdują się dwie tarcze (80 zębów) HSS zapewniające szybkie cięcie różnego rodzaju materiałów i tarcza diamentowa 85 mm do cięcia płytek ceramicznych

 

 Obejrzyj film z prezentacją narzędzi:

 

 

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.