ABB interior 3

 

  • Seria osprzętu elektroinstalacyjnego ABB to świeży design i nowoczesne technologie. 
  • Kolorystyka w sześciu odcieniach odpowiada na aktualne trendy, zachowując jednocześnie ponadczasową elegancję.

 

ABB prezentuje Zoni, kolekcję osprzętu nowej generacji, która łączy nowoczesną technologię z przemyślanym designem. To rozwiązanie dla tych, którzy oczekują nie tylko niezawodności, ale także estetyki i inteligentnych funkcji.

 

Seria Zoni wyróżnia się zaawansowanymi mechanizmami łączników z możliwością sterowania przez aplikację mobilną i Bluetooth. Dzięki technologii ABB flexTronics zwykły łącznik przekształca się w urządzenie sterowane zdalnie, idealne do zarządzania oświetleniem i żaluzjami w domu.

 

Design kolekcji to efekt pracy nad każdym detalem. Zrównoważona forma, która nie jest ani całkowicie okrągła, ani kanciasta, tworzy ponadczasową elegancję. Matowe wykończenie nadaje osprzętowi subtelny, nowoczesny charakter, a wyważone proporcje i delikatna linia sprawiają, że Zoni przyciąga wzrok i zachwyca w dotyku.

 

Zoni black

 

Linię Zoni wyróżnia stylowa paleta kolorów, dostępnych w jednolitym wykończeniu matowym lub połyskującym. Innowacyjnym rozwiązaniem są dwukolorowe ramki, które pozwalają tworzyć monochromatyczne zestawienia - od klasycznej bieli, przez elegancką czerń, oliwkowy, pudrowy czy szary - jak również efektowne kontrasty łączące kolory i faktury. Możliwość zestawienia powierzchni połyskujących z matowymi daje architektom i projektantom narzędzie do tworzenia unikalnych aranżacji.

 

Zoni to także bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Gniazda zostały zaprojektowane z myślą o jeszcze lepszej ochronie użytkowników, spełniając najwyższe standardy bezpieczeństwa.

 

Linia Zoni odpowiada na potrzeby nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego, w którym funkcjonalność, estetyka i inteligentne sterowanie tworzą harmonijną całość. Spełnia oczekiwania inwestorów, projektantów oraz użytkowników końcowych, oferując komfort, niezawodność i nowoczesny styl.

  • Logo - hegla
  • Logo - forel
  • Logo - guardian
  • Logo - swiss
  • Logo termo
  • Logo - saint gobain
  • Logo - polflam
  • Logo - mc diam
  • Logo - lisec
  • Logo - glass serwis
  • Logo - fenzi
  • Logo aw
  • Logo - alu
  • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.