Image

Dodatkowo, w zestawie z wiertarką znajdziemy wygodną, 2-komponentową rękojeść z ogranicznikiem głębokości wiercenia, dzięki czemu praca z 800 PSE QuiXS jest wyjątkowo komfortowa.

Silnik MAXX-Power-Motor firmy Kress w który została wyposażona ta młotowiertarka, dzięki swojej unikalnej technologii charakteryzuje się o 25% większą mocą niż w przypadku standardowych rozwiązań o zbliżonych gabarytach, a jednocześnie ma o 40% dłuższą żywotność szczotek węglowych. Dzięki temu, młotowiertarka 800 PSE QuiXS jest nie tylko mocniejsza, co znacznie ułatwia pracę, ale również jest znacznie mniej podatna na awarie.

Image 

Uniwersalność zastosowań
Dzięki zastosowaniu trzech trybów pracy, młotowiertarka 800 PSE QuiXS firmy Kress charakteryzuje się bardzo szerokim spektrum możliwych zastosowań. Może ona być ustawiona w tryb wiercenia, wiercenia z udarem oraz samego kucia. Co więcej, system QuiXS pozwala stosować nie tylko wiertła SDS-Plus ale również klasyczne świdry (o średnicy montowania do 13 mm) oraz bity.

Dzięki płynnej kontroli obrotów przy pomocy włącznika, możliwości zmiany kierunku pracy oraz dużemu momentowi obrotowemu, 800 PSE QuiXS Set firmy Kress może z powodzeniem służyć jako bardzo wydajna wkrętarka, nawet w przypadku ciężkich do odkręcenia śrub. Samo montowanie narzędzi w uchwycie SDS-Plus jest wyjątkowo proste.

Wystarczy jedynie włożyć dłuto bądź wiertło w otwór i docisnąć aż do usłyszenia kliknięcia potwierdzającego prawidłowe jego osadzenie. Z kolei ich wyjmowanie sprowadza się tyko do odciągnięcia tulei uchwytu, co zwalnia zabezpieczenie i pozwala bezproblemowo wyjąć użyte narzędzie.

Image 

Wygoda i bezpieczeństwo
Projektując młotowiertarkę 800 PSE QuiXS Set, specjaliści z firmy Kress nie zapomnieli również o wygodzie użytkownika. Urządzenie wyposażone jest w szeroki włącznik o dużej powierzchni, który bez problemu można kontrolować ręką, najlepiej ubraną w grubą rękawicę ochronną, co nie tylko znacznie poprawia wygodę ale również dokładność pracy.

Sama rękojeść obłożona jest miękką okładziną softgrip i razem z antywibracyjnym dodatkowym uchwytem tworzy wygodny system eliminujący drgania. Daje to operatorowi bardzo wysoki komfort obsługi urządzenia nawet podczas długotrwałego wiercenia lub kucia. Dodatkowo, młotowiertarka 800 PSE QuiXS firmy Kress posiada odpinany, czterometrowy kabel, dzięki czemu możliwa jest praca w sporej odległości od źródła prądu.

Firma Kress zadbała również o bezpieczeństwo użytkownika. Młotowiertarka została wyposażona w system wysprzęgania silnika w przypadku nagłego zablokowania się wiertła podczas pracy. Dzięki temu wyeliminowano możliwość urazów spowodowanych niekontrolowanymi obrotami urządzenia. Warto w tym miejscu wspomnieć również o walizce, w jakiej dostarczane jest całe urządzenie, a dzięki której zarówno przechowywanie, jak i przenoszenie wiertarki jest wyjątkowo wygodne.

Duża moc urządzenia oraz niespotykany komfort użytkowania młotowiertarki 800 PSE QuiXS Set  firmy Kress, sprawiają, że nawet praca z wyjątkowo trudnymi materiałami jak np. beton czy stal jest mało uciążliwa. Dlatego też będzie ona doskonałym wyborem nie tylko dla profesjonalisty, ale również amatora wymagającego najwyższej jakości.

Dane techniczne młotowiertarki Kress 800 PSE QuiXS
 Pobór mocy 800 Wat
 Obroty 0 - 1000 /min.
 Ilość udarów

 4900 /min.

 Energia udaru 3,2 Joule
 Max Ø wiercenia w betonie 26 mm
 Max Ø wiercenia otwornicami w betonie 68 mm
 Max Ø wiercenia w stali 13 mm
 Max Ø wiercenia w drewnie 40 mm
 Waga 3,0 kg
 Gwarancja 2 + 1 rok
    
Młotowiertarka 800 PSE QuiXS Set, cena: 999,18 zł netto; 1219,00 zł brutto
więcej informacji: www.kress.pl , www.langelukaszuk.pl
 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.