Baner 2

Uszczelki meblowe do systemów drzwi przesuwnych
Data dodania: 16.03.14

 

2014-02-35-1Szybkie dostawy uszczelek o wysokiej i powtarzalnej jakości zapewnia firma GM Plast z Białegostoku. Producent na zamówienia może wykonać każdy rodzaj tego typu wyrobów. Uszczelki pasują do systemów: Senator, Indeco, Sevroll, Laguna, Biamag, Amix, Zobal, Rejs i in.

Uszczelka U2 – miękka, nawinięta na szpulę, przeznaczona do osadzania szyby o grubości 4 mm w profilu aluminiowym lub stalowym systemów drzwi przesuwnych takich jak Senator, Indeco...

Produkowana jest w standardowych odcinkach 100 m, nawijana na szpulę kartonową w osłonie folii. Dostępna jest w wersji przeźroczystej. W ofercie można nabyć także jej odmianę U2.2.1, która służy do osadzania szyby bezpiecznej 4,2-4,5 mm.

 

Uszczelka U1 – produkt identyczny w zastosowaniu z uszczelką U2, ale proponowany w wykonaniu ekonomicznym, co przekłada się na niższą cenę.

Nowość – uszczelka Uz-1 – stosowana do osadzania szyby 4 mm w profilu aluminiowym typu Z-1 (aluminiowe fronty meblowe). Dostępna w kolorze szarym, wykonana z wysokiej jakości tworzywa, co zapewnia szybki montaż!

Firma GM Plast realizuje sprzedaż wysyłkową wytwarzanych przez siebie produktów.

Przy zakupie uszczelek U1 i U2 w pakiecie 5 rolek, czyli 500 m długości, dostawa jest w pełni bezpłatna.

Na podstawie materiałów GM Plast Białystok

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne
Więcej informacj: Świat Szkła 02/2014

 

 

 

 

 

01 chik
01 chik