Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 BUDMA 22a

ABLOY CLIQ CONNECT
Data dodania: 23.03.16

Aplikacja ABLOY CLIQ CONNECT to nowatorskie rozwiązanie, które pozwala na szybkie nadanie lub usunięcie uprawnień na kluczu użytkownika.

 

Przygotowana przez inżynierów Assa Abloy koncepcja opiera się na możliwości zdalnego uaktualniania dostępu do kluczy. Program jest niezwykle łatwy w instalacji oraz obsłudze i przynosi wiele korzyści zarówno jego użytkownikowi, jak i nadzorującemu go administratorowi. Rozwiązanie wprowadzone przez firmę Assa Abloy to jedno z pierwszych tego typu na rynku.

 

 

2016 3 3 2

 

 

Rozwiązanie jutra dostępne już dziś! 

 

ABLOY CLIQ CONNECT to mobilna aplikacja pozwalająca użytkownikowi w dowolnym miejscu i czasie pobierać oraz aktualizować uprawnienia dostępu na swoim kluczu. Niezbędny do tej pory mobilny programator zostaje zastąpiony przez smartfon z aplikacją CLIQ CONNECT, która przesyłając aktualizacje bezpośrednio na klucz umożliwia natychmiastowe otwarcie zabezpieczonych przejść. Co ważne – nowa koncepcja daje możliwość podwójnej autoryzacji wejścia, jak również pozwala wprowadzać bardziej restrykcyjne czasowe ograniczenia ważności klucza. Aplikacja to także wygodne narzędzie dla administratora, a wszystko za sprawą aktualizacji ścieżki kontrolnej przesyłanej z klucza na serwer podczas aktualizacji. Technologia ABLOY PROTEC2 CLIQ z wykorzystaniem aplikacji CLIQ CONNECT to kompleksowe rozwiązanie mechatroniczne, sprawdzające się zarówno w małych, jak i bardzo dużych systemach. Aplikacja działa w systemie BLU (Bluetooth Low Energy), którego wyznacznikiem jest mały pobór mocy oraz szybki dostęp do danych. 

 

 

2016 3 4 1

 

 

Kompatybilność: system Android, iOS 8.0 lub późniejszy, iPhone, iPad, oraz iPod touch. 

Rozmiar: 2,6 MB

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 03/2016

 

 

 

 

01 chik
01 chik