Czytaj także -

Aktualne wydanie

2022 10 okladka

Świat Szkła 10/2022

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

 banner konferencja 2022 11c2

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

FENZI na targach VITRUM 2017 przedstawi linie produkcyjne LUXVER i technologię TECGLASS
Data dodania: 25.09.17

Na targach VITRUM wśród najnowocześniejszych technologii pojawi się również innowacyjna linia produkcyjna LUXVER. Pierwsze produkty z zakresu produkcji luster FENZI wprowadziło ponad 75 lat temu.

 

Działalność ta wciąż się rozwija. FENZI poszerzyło rynek sprzedaży linii produkcyjnych do wytwarzania luster na cały świat, oferując pełny zestaw preparatów chemicznych dla całego procesu srebrzenia luster. 

 

 

2017 9 2 1

 

 

Linie produkcyjne LUXVER, obejmujące cały proces wytwarzania lustra i zapewniające otrzymywanie produktów wysokiej jakości, są wciąż dostępne oraz łatwe w eksploatacji. Zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, występują w różnych wersjach technologicznych, w tym dla technologii bez używania miedzi.

 

Dużym zainteresowaniem cieszy się technologia TECGLASS do cyfrowego druku na szkle. Pokazy druku na szkle „na żywo” w czasie czterech dni targów VITRUM będą doskonałą okazję do większego zrozumienia możliwości maszyn opracowanych przez hiszpańską firmę, która w 2016 roku dołączyła do grupy FENZI.

 

Maszyny te zapewniają idealne połączenie wielu zalet: łatwości w obsłudze, wysokiej rozdzielczości i szybkości druku oraz optymalizacji kosztów produkcji.

 

Linia typu F, która będzie pokazana na targach, nadaje się do wielu zastosowań, od drukowania szkła architektonicznego, przez szkła do aranżacji wnętrz, do szkła samochodowego i stosowanego na jachtach. Fast Frame – narzędzie do szybkiego drukowania, dostępne we wszystkich modelach z asortymentu TECGLASS, zapewnia idealny przesuw głowic drukujących wzdłuż osi X i Y, może zapewnić zwiększenie szybkości produkcji wyrobów szklanych, dzięki monitorowaniu ich rozmiarów. Ta bardzo zaawansowana technologia pozwala znacznie zwiększyć i tak wszechstronne zastosowanie maszyny.

 

Na targach VITRUM – ważnym międzynarodowym spotkaniu targu branży szklarskiej – zostanie też pokazana cała gama mas uszczelniających do szyb zespolonych firmy FENZI oraz szeroki asortyment dekoracyjnych farb do szkła, w tym innowacyjna linia produktów TEMPVER AUTOMOTIVE oraz ramki dystansowe do szyb zespolonych najnowszej generacji opracowane przez ALU PRO I ROLLTECH.

 

Najnowsza technologie grupy FENZI na targach VITRUM 2017: Hala 5 – stoisko E 04 – H 09.

 

 

 

www.fenzigroup.com

 

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 09/2017 

 

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec