Czytaj także -

Aktualne wydanie

2023 01 okladka1

Świat Szkła 1/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

Nowe funkcjonalności aplikacji TECGLASS Vitro Design
Data dodania: 26.02.18

Dzięki nowemu formatowi graficznemu i poprawionej funkcjonalności aplikacja Vitro Design (opracowana przez hiszpańską firmę TECGLASS, która dołączyła do Grupy FENZI w ub. r.), ułatwia wykonanie projektu dostosowanego do poszczególnych zastosowań.

 

To unikalne narzędzie zostało opracowane przez TECGLASS w celu zaspokojenia produkcyjnych i marketingowych działań swoich klientów. Ułatwia projetktowanie graficzne i demonstrowanie w czasie rzeczywistym niezliczonych możliwości technologicznych urządzeń firmy TECGLASS odnośnie druku cyfrowego na szkle. 

 

 

2018 02 12 2

 

 

Aplikacja Vitro Design jest teraz dostępna w całkowicie odnowionym formacie do bezpłatnego pobierania na smartfony i tablety (iPhone’y, iPady i urządzenia z Androidem). Zoptymalizowana jest z najnowszą, intuicyjną nawigacją dla urządzeń mobilnych i zaawansowanym systemem wyszukiwania (podwójnym filtrem), które prowadzą użytkownika w kierunku pożądanego przez niego stylu i formatu graficznego. Aplikacja umożliwia znalezienie najlepszego sposobu wykonania każdego projektu z wykorzystaniem druku na szkle.

 

 

2018 02 12 3

 

 

To innowacyjne narzędzie marketingowe – integralna część całej gamy narzędzi opracowanych przez firmę TECGLASS w celu wspierania sukcesu biznesowego klientów – jest współczesnym katalogiem, który może wyświetlać prawie nieskończoną liczbę przykładów wzorów, obrazów i efektów dekoracyjnych na wszystkich typach urządzeń mobilnych.

 

Wersja offline nie wymaga nawet połączenia z Internetem: wystarczy pobrać aplikację, a użytkownik będzie miał katalog rozwiązań i bardzo przydatne narzędzie sprzedaży na wyciągnięcie ręki, zawsze aktualizowane w czasie rzeczywistym.

 

 

 

 www.tecglassdigital.com

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 02/2018
 

 

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec