Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 07 okladka1

Świat Szkła 07-08/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

baner klej do luster 7 7 2021

 

 Banner Firma Vitrum fiale

 

 

480x100

 

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

Czy montują Państwo lustra u klienta za pomocą kleju silikonowego?
 
Czy uważają Państwo, że klej do luster LAKMA jest lepszy od innych klejów dostępnych na rynku?
 
Czy stosują Państwo klej do luster firmy LAKMA?
   
Nowe funkcjonalności aplikacji TECGLASS Vitro Design
Data dodania: 26.02.18

Dzięki nowemu formatowi graficznemu i poprawionej funkcjonalności aplikacja Vitro Design (opracowana przez hiszpańską firmę TECGLASS, która dołączyła do Grupy FENZI w ub. r.), ułatwia wykonanie projektu dostosowanego do poszczególnych zastosowań.

 

To unikalne narzędzie zostało opracowane przez TECGLASS w celu zaspokojenia produkcyjnych i marketingowych działań swoich klientów. Ułatwia projetktowanie graficzne i demonstrowanie w czasie rzeczywistym niezliczonych możliwości technologicznych urządzeń firmy TECGLASS odnośnie druku cyfrowego na szkle. 

 

 

2018 02 12 2

 

 

Aplikacja Vitro Design jest teraz dostępna w całkowicie odnowionym formacie do bezpłatnego pobierania na smartfony i tablety (iPhone’y, iPady i urządzenia z Androidem). Zoptymalizowana jest z najnowszą, intuicyjną nawigacją dla urządzeń mobilnych i zaawansowanym systemem wyszukiwania (podwójnym filtrem), które prowadzą użytkownika w kierunku pożądanego przez niego stylu i formatu graficznego. Aplikacja umożliwia znalezienie najlepszego sposobu wykonania każdego projektu z wykorzystaniem druku na szkle.

 

 

2018 02 12 3

 

 

To innowacyjne narzędzie marketingowe – integralna część całej gamy narzędzi opracowanych przez firmę TECGLASS w celu wspierania sukcesu biznesowego klientów – jest współczesnym katalogiem, który może wyświetlać prawie nieskończoną liczbę przykładów wzorów, obrazów i efektów dekoracyjnych na wszystkich typach urządzeń mobilnych.

 

Wersja offline nie wymaga nawet połączenia z Internetem: wystarczy pobrać aplikację, a użytkownik będzie miał katalog rozwiązań i bardzo przydatne narzędzie sprzedaży na wyciągnięcie ręki, zawsze aktualizowane w czasie rzeczywistym.

 

 

 

 www.tecglassdigital.com

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 02/2018
 

 

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
01 chik