Czytaj także -

Aktualne wydanie

2022 10 okladka

Świat Szkła 10/2022

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

 banner konferencja 2022 11c2

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

Nowa linia TECGLASS do druku cyfrowego na szkle
Data dodania: 19.09.18

TECGLASS prezentuje innowacyjną linię wielofunkcyjnych urządzeń do druku cyfrowego na szkle, które łączą najszybsze prędkości drukowania pojedynczego i wieloprzebiegowego z najwyższą rozdzielczością i wielokolorową jakością druku na dużych arkuszach szkła. 

 

Linia maszyn F Type F K SERIES, hiszpańskiej firmy TECGLASS to najnowocześniejszy model tego producenta. Uniwersalna, wielofunkcyjna maszyna została opracowana z myślą o szybkich procesach produkcji masowej z jednym przejściem i wieloma przejściami. Jednocześnie zapewnia najwyższą wydajność w zakresie szybkości, wydajności, precyzji i najsilniejszego strumienia atramentu stosowanego do druku wielokolorowego na dużych arkuszach szklanych.

 

 

2018 9 49 1

 

 

 

Cechy charakterystyczne maszyn F Type F K SERIES

  • prędkość drukowania w technice pojedynczego przejścia Single Pass: 20 s dla rozmiaru szkła 4500x1200 mm (jeden kolor); 
  • prędkość drukowania w technice wielokrotnego przejścia Multi Pass: 90 s dla rozmiaru szkła 4500x2500 mm (jeden kolor); 
  • możliwość rozszerzenia do 7 kanałów kolorów; 
  • możliwość rozszerzenia do 72 pojedynczych głowic drukujących (1000 dysz na kolor) / 36 głowic drukujących, technologia dwukolorowa; 
  • prędkości drukowania wielokolorowego / fotorealistyczne obrazy: do 60 m2/h; 
  • system recyrkulacji atramentu o wysokim natężeniu przepływu, bez czyszczenia głowic; 
  • technologia jednoczesnego suszenia SDT, automatyczne suszenie tafli jednocześnie z drukowaniem; 
  • rozdzielczość powyżej 1440 dpi; 
  • technologia VDS: 7 wielkości kropli atramentu w celu optymalizacji maksymalnej prędkości i maksymalnej precyzji druku.

 

 

 

Innowacyjna technologia zastosowana w maszynach F Typ F K SERIES umożliwia drukowanie rozmiarów szkła do 4500x1200 mm w trybie Single Pass i większych, w Multi Pass, w ciągu zaledwie kilku sekund. Linia ta jest idealna do optymalizacji masowego drukowania ramek, logo, wzorów i motywów graficznych na wszystkich rodzajach szkła, w szczególności w przemyśle motoryzacyjnym i AGD oraz projektowaniu wnętrz.

 

Wielokolorowy druk na szkle wszystkich rozmiarów zapewnia również doskonałą wydajność pod względem szybkości i mocy, porównywalną z najnowocześniejszymi dostępnymi na rynku maszynami. Seria maszyn F Typ F K SERIES jest najbardziej wszechstronnym narzędziem dostępnym obecnie w branży druku cyfrowego w sektorze szkła. Nadaje się do wszystkich procesów, jest połączeniem technologii Single Pass i Multi Pass (Jednokrotne Przejście i Wielokrotne Przejście), bez wysiłku przenosząc się z jednego projektu do drugiego bez potrzeby zatrzymywania produkcji.

 

Cała linia została zaprojektowana, aby przyspieszyć, zoptymalizować i uprościć operacje drukowania w ciągłym cyklu produkcyjnym, gdzie niezbędne jest posiadanie maszyny, która łączy w sobie wysoką precyzję i wydajność.

 

 

 

 www.tecglassdigital.com 

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 09/2018

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec