Aktualne wydanie

2021 12 okladka1

Świat Szkła 12/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

  Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 BUDMA 22a

Nowości Viprotron na targach GLASSTEC
Data dodania: 16.10.18

W dniach od 23 do 26.10.2018 branża szklarska spotka się w Düsseldorfie, w Niemczech, na targach GLASSTEC. Firma VIPROTRON zaprezentuje w hali 14, stoisko E33 nowe urządzenia w czasie pracy. 

 

Najnowocześniejszy skaner anizotropii Anisotropy Scanner 2.0 jest najlepszym na świecie rozwiązaniem w zakresie bieżących pomiarów i oceny efektów anizotropii (opalizacji).

 

Skaner jakości ECO Quality Scanner jest ważną inwestycją, potrzebną aby rozpocząć automatyczne skanowanie jakości szkła (wykrywania wad) na linii produkcyjnej w fabryce. To urządzenie pierwszego wyboru dla wszystkich niezdecydowanych, ale także tych, którzy unikają wysokich kosztów inwestycyjnych i oczekują łatwej integracji, uruchamiania i oraz wysokiej wydajności na swoich liniach produkcyjnych.

 

Skaner zamglenia Haze Scanner to kolejny, unikatowy produkt opracowany przez Viprotron do kontroli jakości podczas obróbki cieplnej (hartowania / wzmacniania termicznego) szkła.

 

To urządzenie, instalowane w linii bezpośrednio po piecu hartowniczym, niezawodnie wykrywa „białe zamglenie” (białe paski) powstajace na styku wałków ze szkłem (obtarcia od wałaka/mikrozarysowania), a tym samym nie tylko zapewnia wyższą jakość, ale także może pomóc w wyeliminowaniu problemu będąc podstawą do optymalizacji ustawień pieca hartowniczego .

 

 

2018 10 3 1

 

 

2018 10 3 2

 

 

Skaner jakości 3D Quality Scanner jest flagowym produktem Viprotron, który nie ma sobie równych pod względem możliwości. Dzięki unikalnej, 3-kanałowej technologii kierowania światła możesz zidentyfikować wszystkie wady (od defektów wewnątrz szkła, przez wady powłoki funkcyjnej do zabrudzeń powierzchniowych), które mogą spowodować reklamacje i zaoferować swoim klientom stały, gwarantowany poziom jakości. Przekonuje wszystkich do siebie dzięki ogromnej wydajności wykrywania wad i przepustowości.

 

Odwiedź nas na GLASSTEC 2018 i pozwól się zainspirować wyszukanym rozwiązaniom Viprotron

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 10/2018

 

 

 

 

01 chik
01 chik