wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

Linia do szyb zespolonych z nieinwazyjnym miernikiem stężenia argonu
Data dodania: 22.10.18

Sparklike Oy przedstawia swój nowy system Sparklike Online™, gotowe rozwiązanie „pod klucz”, który jest zintegrowaną linią do szyb zespolonych wraz z nieinwazyjnym miernikiem stężenia argonu w szybach zespolonych (z potrójnymi i podwójnymi szybami), także złożonych z szyb powłokowych i laminowanych. Sparklike Online™ jest opracowany oraz produkowany w Finlandii. 

 

 

2018 10 64 1

 

 

Sparklike Online™ to gotowe rozwiązanie zintegrowane bezpośrednio z linią szkła izolacyjnego. Ten innowacyjny system oparty jest na opatentowanej i zastrzeżonej technologii Sparklike. Dzięki Sparklike Online™ producenci szyb zespolonych są w stanie zautomatyzować działanie prasy gazowej. Użycie Sparklike Online™ zapewnia, że użytkownik otrzymuje szybę zespoloną ze stężeniem gazu zgodną z normami branżowymi, przepisami, a także oczekiwaniami klientów.

 

Działanie Sparklike Online™ zostanie zaprezentowane na tegorocznych targach GLASSTEC, które odbędą się w Dusseldorfie w dniach 23-26 października 2018 r. (Hala 14, Stoisko B38).

 

– Jesteśmy dumni, że możemy w końcu zaoferować producentom szyb zespolonych na całym świecie możliwość instalacji systemu pomiarowego bezpośrednio na linii do produkcji szyb zespolonych. Podobne urządzenia zostały już zrealizowane dzięki naszym elementom pomiarowym Sparklike Laser™, ale teraz gotowy jest już cały system, łącznie z instalacją, uruchomieniem oraz szkoleniem – mówi Mauri Saksala, dyrektor sprzedaży w Sparklike Oy.

 

– Wymiary i prędkość Sparklike Online™ są kompatybilne ze wszystkimi rodzajami linii do szyb zespolonych, a poziom integracji można dostosować w zależności od potrzeb klienta i wymagań dotyczących linii produktów. Produkcja pierwszych dwóch systemów już się rozpoczęła. Nie mamy wątpliwości, że ten oczekiwany system spotka się z dużym zainteresowaniem, zarówno podczas, jak również po targach GLASSTEC.

 

 

2018 10 64 2

 

 

2018 10 64 3

 

 

(...)

 

Rosnąca popularność urządzeń Sparklike™ wynika z faktu, że ta dynamiczna i innowacyjna firma skandynawska, która posiada różne patenty na swoją nie pokazywaną dotąd powszechnie technologię, jest w stanie rozwijać się rozwijać w taki sposób, aby odpowiadać wymaganiom przemysłu. Urządzenia Sparklike™ pozwalają producentom szyb zespolonych, producentom okien i drzwi, laboratoriom badawczym, inspektorom jakości, jak również konsultantom budowlanym na całym świecie, mierzyć stężenie gazów w szybach zespolonych w sposób szybki, ekonomiczny i nieinwazyjny.

 

 

2018 10 65 1 1

 

 

 

 Sparklike

 

 

 

Firma POLVER jest jedynym przedstawicielem firmy Sparklike na terenie Polski.

Wszelkie informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej www.polver.eu, albo odwiedź stoisko firmy Sparklike na targach GLASSTEC: hala 14, stoisko B38.

 

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 10/2018

 

 

 

 

01 chik
          sec