Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 06 okladka1

Świat Szkła 06/2021

User Menu

 

 ET-160x600-PL-3

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Tagi Globalne

Przykładowe wydanie

Świat Szkła 3/2021

2021 03 okladka1

(do pobrania) 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

20200909przeciwpozarowe przegrody budowlane

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

Katalog 2021 okladka

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

baner klej do luster 7 7 2021

Czy montują Państwo lustra u klienta za pomocą kleju silikonowego?
 
Czy uważają Państwo, że klej do luster LAKMA jest lepszy od innych klejów dostępnych na rynku?
 
Czy stosują Państwo klej do luster firmy LAKMA?
   
Ferro i Dip-Tech wprowadzają przełomowe technologie i atramenty na targach GLASSTEC 2018
Data dodania: 18.11.18

2018 11 2 1a

Ferro, dostawca powłok funkcjonalnych i rozwiązań kolorystycznych do szkła oraz firma Dip-Tech, dostawca cyfrowych rozwiązań do drukowania szkła za pomocą farb ceramicznych, zaprezentowały w w Dusseldorfie swoją kompleksową ofertę druku na szkle, demonstrując rozwiązania dla architektury, motoryzacji, szkło do urządzeń AGD i opakowań szklanych – w tym nowe technologie. 

 


Budowa rynku szkła architektonicznego
Przez cały czas trwania targów firma Dip-Tech prowadziła też demonstracje „na żywo” nowej wersji swojej drukarki do szkła Nera D, do zastosowań w architekturze i projektowaniu wnętrz, wzbogaconej o proces in-line (umożliwiający prace na linii produkcyjnej) dla firm obrabiających szkło na skalę przemysłową, a także inteligentną suszarkę.

 

Odwiedzający stoiska mogli także wypróbować nowy Visualizer – potężne, wizualne narzędzie sprzedaży, łatwo implementowane na dowolnej stronie internetowej, dzięki czemu klienci firm zajmujących się obróbką i zdobieniem szkła (architekci, projektanci wnętrz i użytkownicy końcowi) mogą z wyprzedzeniem zobaczyć, jak będzie wyglądać nadruk na szkle w projekcie docelowym.

 

2018 11 7 1


Firmy Ferro i Dip-Tech zaprezentowały swoją koncepcję modelu komercyjnego budynku na wystawie Glass Technology Live (towarzyszącej targom GLASSTEC), która miała być najważniejszym źródłem inspiracji i innowacji.

 

W wybranych godzinach, architekt Eyal Porat, autor książki Dip-Tech Projects (opisująca kolekcję zastosowań szkła drukowanego dla architektów i projektantów wnętrz) rozdawała podpisane egzemplarz książki szczęśliwym odwiedzającym.

 

2018 11 7 2

 


Zwiększenie wydajności urządzeń dla rynku szkła motoryzacyjnego
Jako uznany lider w produkcji atramentów wykorzystywanych przy produkcji szkła motoryzacyjnego, firma Ferro nieustannie wprowadza innowacje, oferując nowe możliwości i wartość dla globalnego przemysłu motoryzacyjnego.

 

W czasie GLASSTEC pokazała wiele zastosowań sprawdzonych na rynku tuszów do szkła motoryzacyjnego, a także nowe technologie odpowiadające na najnowsze trendy w branży motoryzacyjnej, w tym specjalne atramenty czarne i przewodzące na szybko rosnący rynek inteligentnych przednich szyb samochodowych.


Na stoisku Dip-Tech były prowadzone demonstracje „na żywo” nowej, automatycznej drukarki do druku na szkle Nera-V wraz z nowymi, specjalnymi atramentami Ferro do szyb samochodowych.

 

2018 11 7 3

 

Nowa drukarka, zaprojektowana specjalnie dla wyjątkowych wymagań branży motoryzacyjnej, wyposażona jest w szybki, wbudowany automatyczny system indeksowania, który umożliwia indeksowanie i rejestrowanie unikalnych kształtów szyb w sposób płynny, z krótkim czasem cyklu produkcyjnego, wykazując wysoką wszechstronność produkcji.

 

Dzięki tej maszynie technologia cyfrowa oferuje teraz konkurencyjną możliwość druku na szkle samochodowym w dużych seriach.

 


Odwiedzający stoiska mieli niepowtarzalną okazję, aby spotkać się z ponad 60 członkami zespołu Ferro/Dip-Tech z całego świata, mogąc uczyć się i dzielić się swoimi problemami z ekspertami, a także poznać wyroby wyznaczające trendy w zdobieniu szkła od firm Ferro i Dip-Tech.

 

2018 11 7 4

 

 Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 11/2018

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
01 chik