Czytaj także -

Aktualne wydanie

2023 02 okladka1

Świat Szkła 2/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

 

Baner Press Glass final

 

Bohle zaprezentowało „Najlepsze z dwóch Światów
Data dodania: 17.12.18

Na tegorocznych targach GLASSTEC, Bohle Group prezentowała zupełnie nową koncepcję stoiska targowego: odwiedzający doświadczali „Najlepszego z dwóch światów” (hala 9, stoisko D42 / F42) na stoisku o powierzchni prawie 1000 m².

 

2018 12 6 1

 

„Świat szkła” firmy Bohle objął materiały warsztatowe, urządzenia do klejenia szkła, technologie przenoszenia, maszyny i produkty przemysłowe, a to wszystko zostało uzupełnione drugim, spektakularnym pawilonem projektowym ze sprzętem do wyposażenia wnętrz i architektury ze szkłem.

 

Nowy system drzwi przesuwnych MasterTrack FT, a także światowa premiera nowo opracowanego systemu balustrad Bohle, stanowiły główne akcenty stoiska.

 

Ponadto zaprezentowano więcej nowych produktów z zakresu wyposażenia wnętrz, szklanych konstrukcji, urządzeń manipulacyjnych i preparatów do czyszczenia. Klienci byli obsługiwani przez ponad 100 pracowników Bohle z 12 krajów.

 


„Najlepsze z dwóch światów”
W ostatnich latach firma Bohle znacznie rozszerzyła gamę elementów szklanych w branży wyposażenia wnętrz i architekturze przemysłowej.

 

Oprócz funkcjonalności, wygląd jest także ważny dla tych produktów, co Bohle przedstawiło w odpowiednim miejscu, w pawilonach wzorniczych.

 

W tym samym czasie firma oferowała szeroką gamę produktów dla codziennych potrzeb warsztatu szklarza.

 

W tym celu opracowano „szklany świat” – przestrzeń do próbowania i testowania.

 

Bohle zademonstrowało na GLASSTEC, w jaki sposób najlepsze cechy tych dwóch światów mogą być z powodzeniem połączone i spełniają wymogi oferty najlepszego możliwego rozwiązania dla każdego klienta.

 


Nowe produkty w skrócie
MasterTrack FT: nowe, zaawansowane technologicznie kompletne rozwiązanie do drzwi przesuwnych

Nowy system drzwi przesuwnych marki Bohle zachwyca wyczuwalną łatwością poruszania się i niespotykaną wcześniej płynnością jazdy. Montaż jest szybki, prosty i intuicyjny, a zatem opłacalny.

 

System modułowy płynnie dostosowuje się do indywidualnych sytuacji montażowych i różnych klas wagowych od 60 do 80 i od 120 do 150 kg.

 

Smukły wygląd pozostaje taki sam dla wszystkich klas wagowych, ponieważ szyna profilowa jest identyczna dla wszystkich aplikacji.

 

2018 12 6 2


FrameTec Select 2.0 system ścian działowych
Mnóstwo światła, optycznie większe pokoje i nowoczesny design można realizować za pomocą systemów budowania ścian działowych, zarówno w pomieszczeniach biurowych, jak i w pomieszczeniach mieszkalnych.

 

FrameTec łączy w sobie wszystkie zalety systemu ścian działowych i oferuje szeroką gamę opcji projektowych dla najróżniejszych sytuacji w pomieszczeniu.

 

2018 12 6 3

 


Kolekcja kolorów Bohle
Powłoka PVD do okuć do szkła oferuje teraz pięć nowych kolorów – każdy z nich jest dostępny w wersji polerowanej lub szczotkowanej.

 

Wyjątkowy blask kolorów połączony jest z wysoką trwałością. Powłoka PVD zachowuje wybitny kolor na dziesięciolecia.

 

2018 12 6 4


Alva – samozamykające się skrzydło drzwiowe
Samozamykacz Alva umożliwia szybką instalację bez kłopotliwego kucia w posadzce.

 

Ponieważ cała technologia jest ukryta wewnątrz wąskiego okucia liniowego, wykucie zagłębienia w jastrychu do włożenia skrzynki samozamykacza pod podłogę nie jest wymagane.

 

Konstrukcja pokrywy jest zminimalizowana i zredukowana do niezbędnego minimum.

 

Samozamykacz Alva jest dostępny w dwóch wersjach: z pozycją zatrzymania i bez niej.

 

Przy kącie otwarcia 170° kąt otwarcia jest bardzo wygodny. Prędkość zamykania można regulować (170°-10° / 10°-0°).

 

2018 12 6 5

 


UniTwist – zawias do drzwi szklanych
Zawias spełniający najwyższe funkcje bezpieczeństwa, umożliwia uzyskanie wyjątkowo wąskiej szczeliny między ścianą a taflą szklaną, wynoszącej jedynie 5 mm.

 

Zawias ten chroni przed zmiażdżeniem palców zakleszczonych na krawędziach zamykających. Pionowy zawias całkowicie obramowuje krawędzie szklanych drzwi.

 

2018 12 6 6

 


XtraClean czyści delikatnie, ale również wydajnie
Pasta czyszcząca XtraClean firmy Bohle oparta jest na całkowicie nowej formule: dzięki milionom mikrocząstek, olejków eterycznych i środków powierzchniowo czynnych osiąga wyjątkowo dokładne, a jednocześnie delikatne działanie czyszczące.

 

Chroni powierzchnię nawet w przypadku twardych osadów brudu, takich jak pozostałości lakieru i rdzy.

 

2018 12 6 7

 


Bohle Veribor® Dolly
Przenośne i wysoce zwrotne urządzenie pomagające w montażu tafli szklanych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, znacznie ułatwia manipulowanie szkłem, na przykład taflami szkła lub włóknistymi włóknami szklanymi.

 

Dzięki podnośnikowi Veribor ładunek może być bezpiecznie przymocowany również do nierównej powierzchni. Veribor® Dolly jest wyposażony w dwa pasy mocujące, które zwiększają bezpieczeństwo transportu, a także nadają się do transportu materiałów przepuszczalnych dla gazu.

 

Ponadto wycięcie w platformie umożliwia transport okien. Nośność do 300 kg.

 

2018 12 6 8a

 


Podnośnik Veribor® 3-głowicowy z tworzywa sztucznego
Ten podnośnik, Veribor 3-head-plastic, łączy w sobie solidne, ale lekkie urządzenia, z wysoką ergonomią i wysoką ładownością 90 kg.

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 12/2018

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec