banner konferencja 2022 11c2

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

Czynny udział R.C.N. Solutions srl w targach VITRUM
Data dodania: 18.09.19

2019 09 04 4Firma R.C.N. Solutions srl postanowiła poprawić swój wizerunek i poprawić komunikację w zakresie produkcji i kontroli jakości nowej folii do laminowania REVA bf.

 

Rezultat tego długoterminowego programu komunikacyjnego będzie miał pierwszy etap działania na targach VITRUM, gdzie zostaną przedstawione na stoisku RCN.

 

Wykorzystanie elementów wizualnych ma odegrać najważniejszą rolę w przekazie informacji, że R.C.N. Solutions to jedyny, prawdziwy i godny zaufania włoski producent folii REVA bf.

 

Rynek folii do laminowania EVA jest obecnie zarzucany różnymi informacjami, które dezorientują szklarzy wykonujących laminowanie szkła co do wyboru takiego, czy innego produktu.

 

2019 09 04 1

 TC Riva – urządzenie do hartowania chemicznego

 

 

Z tego powodu RCN chce w możliwie wyczerpujący sposób wyjaśnić wszystkie nieścisłości, podając informacje o sposobie rozpoznawania i oceny folii REVA bf pod względem jakości, spójności i przejrzystości.

 

Na stoisku targowym będą wyświetlane filmy z produkcji i kontroli jakości, wraz z informacją o naturze produktu, aby umożliwić zrozumienie szczególnych cech i zalet folii REVA bf, jako międzywarstwy w szkle laminowanym o wysokiej wartości.

 

2019 09 04 2

 Eco - piec do gięcia szkła

 

RCN jest dynamiczną, młodą firmą o wielokierunkowym, profesjonalnym spojrzeniu, dlatego jej propozycje nie ograniczają się do jednej możliwości, ale otwierają cały ich wachlarz.

 

Wszystkie produkty i maszyny, które produkuje firma RCN, stanowią integralną część szerokiej produkcji, dającej klientowi możliwość zakupu kompletnej linii produkcyjnej do różnych procesów w zakresie obróbki szkła: gięcia, hartowania chemicznego i laminowania lub urządzenia tylko do jednego procesu.

 

2019 09 04 3

 

Piece do laminowania o różnych rozmiarach oraz kilka opcji zwiększania ich wydajności, piece do gięcia szkła, zaprojektowane do wykonywania specjalnych i skomplikowanych krzywizn i bardzo ważne, hartownie chemiczne.

 

Na chemiczne hartowanie szkła należy zwrócić szczególną uwagę, głównie dlatego, że może ono przynieść bardzo interesujące perspektywy produkcji, odpowiadające najnowszym wymaganiom rynku szkła. nie ograniczone przez minimalną grubość szkła. Proces chemiczny daje wyroby szklane do dalszej obróbki lub ostatecznego zastosowania.

 

Z dumą możemy powiedzieć, że mieliśmy okazję obsługiwać ważne międzynarodowe firmy, takie jak AGC i SCHOTT i mamy nadzieję, że będziemy w stanie zwrócić uwagę wszystkich firm, które szukają stałego punktu odniesienia dla swoich zakupów i projektów.

 

2019 09 02 1Przyjdź i zobacz, co jest modne w przestrzeni RCN. Czekamy na Twoją wizytę. Nasz personel chętnie wysłucha twoich wymagań i znajdzie rozwiązania. Dołącz do nas na stoisku U28 w hali 5.

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji:  Świat Szkła 9/2019
   

 

 

 

01 chik
          sec